Bleach Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Game


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bloodyho Peklo 2/2

Goto down 
+2
Nernam
Nibori
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 6:50 pm

Romandrik se vrhl na dalši pěšaki kdiš vtom to nahle vybuchlo a Romadrik letěl spatki (byl odpalenxD) kdiš letěl nahle se nad nim někdo oběvil a srazil ho tak prudce k zemi Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Malice2ao (Takhle ho zahledl romadrik kdiš se nahle nad nim oběvil a srazil ho kzemi)
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Romadrik
běžni shinigami
běžni shinigami
Romadrik


Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 05. 04. 09

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 6:53 pm

ty ku..
zařval jsem nasraně
seš mrtvá
a se shumpo sem se na ni vrhl
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 6:57 pm

hceš mi snad něco udělat?odpověděl a cosi zamumlam a stim na Romadrika letěla jakasi divna koula (taka fialova koule plna energie)velice rychle uhnout tomu již nedokaže
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Romadrik
běžni shinigami
běžni shinigami
Romadrik


Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 05. 04. 09

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 7:02 pm

Roztav je Tori
S těmito slovy se můj meč změnil a mohutným nápřahem z mého meče vyletěle docela velká ohnivá koule
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 7:05 pm

ach takhle? takže tohle mame společni řekl a nastavil před sebe ruku (koule dotoho narazila a zmizela jakoby to byla bariera copak udělaš ted chlapče?
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Romadrik
běžni shinigami
běžni shinigami
Romadrik


Poèet pøíspìvkù : 60
Join date : 05. 04. 09

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 7:13 pm

vystřelím ještě jednu kouli a na obranu nastavím sou zanpaktou
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 7:18 pm

Romadrik stihl ještě vte rychlosti vyvolat druhou kouli a nastavit zapnakutou ale nebylo mu to moc platne na jeho zanpakutou se oběvila menči prasklina (znamka obrovkeho problemu) a Romadrik byl trochu odrazen do zadu
co udělaš ted mladej?
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 7:37 pm

Hmmmm, zdá se, že to brácha začíná brát vážně
usmál jsem se na svého soupeře.

tvůj kamarád asi brzo skončí
s tím jsem na něj prudce zaútočil. Pravý meč sek na rameno, leví na koleno.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 7:39 pm

hmm možna maš pravdu ikdiš je silnějši ale no uvidime naše životi nemaji cenu řekl a nahle zmizel a stim se zase oběvil za nim a jeho meč letěl na hlavu
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 7:47 pm

život bojovníka nemá nikdy cenu, jen jeho smrt
usměji se a s otočkou vyblokuji jeho útok. Tuhle strategii použili už tolikrát, že s ní v podstatě počítám, načež dodám.

Bakudo no 1: Sai a

Pumkin punkin hado no 30: Drtící dýně
načež nehybného protivníka z vrchu praští obří rozesmátá dýně.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 7:54 pm

nepřitel Nernama zmizel a uš se jaksi neoběvil
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nyori
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nyori


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 27. 03. 09

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 8:00 pm

Já mezitím prorazil ven z kola útočníků a vyrazil hledat svého hollow, sice mě pronásledovali, ale proti mému Shunpu nic nezmohli.
Stál jsem na televizní věži, rozpršelo se. Zavřené oči a snažil se ho vycítit.
Náhle ve vzduchu jen pár metrů se začal vznášet.
Přestože nebyl z rodiny menosů, cítil jsem jak je silný a chytrý.
Takže jsi mě našel. Pronesl podivně výsměšným hlasem.
Dnes zemřeš, rozhořelo se ve mě odhodlání.
Hahahaha, rozesmál se. Pokoušelo se mě zabít tolik Shinigami, žádný z nich mě sice nedokázal vycítit, ale přesto. Jsi teprve mladíček.
Bakudou no. 9 Geki. Vyjde z mých úst a on se zarazí a červené bariéra ho začala svírat.
Sakra, začal klít.
Let´s Sing, Chikara, vykřiknu. Dnes zemřeš, jak jsem ti naplánoval.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 8:05 pm

pomalu sem dorazil před bloodyho a vicitil že uš všichni znekim bojuji dokonce i Aya davala par těm hlupakum přez držku kdiš ji začli obtěžovat
Nibori: Zemřeš nadešel tvuj čas Bloody!
Bloody: važně? to si povime aš potomhle! vykřiknul a uš mě napadl letel sem pozadech spatki přež všechni vojaki dokonce sem proletěl i kolem Nernama a jeho brachi zamnou však dobyhal Bloody
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nyori
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nyori


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 27. 03. 09

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 8:14 pm

Do útoku jsem dal spoustu reiatsu, přesto jsem cítil explozi toho jeho a odražení mého útoku.
Vypadal lehce pochroumaně, ale jinak v pořádku, já začínal ztrácet dech.
Zatraceně, co to bylo? Vykřikl naštvaně.
Musím to ukončit rychle, problesklo mi myšlenkami, když jsem ztěžka oddechoval.
The First Sing, Chikaro! A švihl jsem mečem, který okamžitě poslal vlnu energie na toho hollow.
V jeho očích se objevilo nejdříve leknutí, posléze strach. Následoval obrovský výbuch při konfrontaci s mým útokem.
Když se kouř kolem něho rozplynul, vyděsil jsem se. Nebylo na něm vidět žádné viditelné zranění a to byl tohle můj nejsilnější útok.
Skončil jsi? Podíval se na mě a jeho hlas zazníval výsměchem.
Návrat nahoru Goto down
Nyori
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nyori


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 27. 03. 09

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 8:29 pm

Ne, ještě jsem neskončil. Zařval jsem zprudka a pomocí Shunpo se dostal za něj a zaútočil.
Jaké bylo mé překvapení, když můj meč na něj narazil, ale neudělal vůbec nic.
Cha, zasmál se. Tvůj meč je slabý a lituje toho, že by mě měl zabít.
Teď já. Řekl a já se lekl, když mě jeho ruka udeřila do břicha a já narazil do televizní věže a proletěl jí.
Kruci,je silnej, začal jsem nadávat.
Ale to mě nezastaví.

Náhle jsem byl opět ve svém vnitřním světě.
Opět stála Chikara za klavírem a hrála.
Mladý Shinigami, ještě jsi stále nepoužil mě.
Ale ano, Chikaro, použil.
Ale ne, můj mladičký partnere. Zazpívejme si, ale tentokrát jinak.
Nechápal jsem, ale ona se otočila ke mě a klavír hrál sám. Podala mi ruku a usmála se, v tu chvíli jsem něco opět pochopil.

Vrátil jsem se zpátky do reality a zaútočil znovu na toho hollow, ale tentokrát plně sehrán s Chikarou, prosekl jsem mu v pohodě kůži a ještě stihl uniknout z jeho dosahu.
Cože? Jsi úplně jiný než předtím. Křičel hollow vztekle.
Tvůj osud byl rozhodnut ve chvíli, kdy jsi přišel, děl jsem.
The Second Sing, Chikara. Do toho útoku jsem dal veškeré své zbylé reiatsu, aby se povedl.
Kolem hollow se objevilo spousta útlých jehlic, které na něj zaútočily a všechny ho zasáhly.
Hollow se rozesmál: Vždyť to nic nedělá.
A opravdu to tak vypadalo, ale já se jen usmál a cinkl do Chikary. Zazpíváme si, zlato.
Z hollow vystříkla krev ze všech míst, kam ho zasáhli jehlice a zmizel.
A já se odkulhal směrem k televizní věži, která byla pobořená a zavřel oči. Svůj boj jsem dnes vybojoval, víc nepotřebuji.


Naposledy upravil Nyori dne Sat Apr 11, 2009 9:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 9:04 pm

A to jako má být všechno cos předvedl?
zařvu naštvaně a dám se do masakrování obyčejných pohunků.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 9:21 pm

Když si všimnu, že má brácha problémy, dostanu se pomocí shunpo jeho soupeři dozad a seknu oběma meči po jeho krku.
Brácha seš máčka
rozesměji se přitom.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 9:22 pm

dalši nepřitel se vypařil (uš da se řict že zbival jen bloody od ktereho sem dostaval jaksi na frak)
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 9:24 pm

U Niboriho niekde v dome

Rozhodnem sa , pozrieť si ten zápas , ale neviem najsť televíziu.
Náhle pocítim Nernamovo reiatsu , no dobre , poviem si. Aj ked toho chlápka nemám rád , tak mu môžem pomôcť , snad ma už nechá na pokoji. Pomôcou shunpo sa tam dostanem a iba sledujem Nernama ako pravdepodobne vyhral další boj.

Si silnejší ako som si myslel , skríknem naňho.

A kto je ten druhý? (Bloody) , opýtam sa Nernama.
To je ten divný chlapík , čo hladá krv , pomyslim si.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 9:27 pm

marně se snažim odražet Bloodyho utoki kdiš ten mě pomalu doraži k zemi
Dohaje ja netušil že dokazal využit pravi shikai zřval jsem
Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 CaoAlex2(všimněte si spiše meče tak vypada bloodyho shikai)
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 9:29 pm

Otočím se na Anuria a zavrčím. Už mi unikl druhý a já chci někoho zabít, v tom mě však vyruší Niboriho zavolání a já přeostřím na Bloodyho, načež se mé preference naprosto změní.
Zabij Eki
zašepal jsem a uvolnil tak svůj Shikai, nasledně jsem se pomocí shunpo dostal k Bloodymu a zaútočil na něj obrovskou sekerou a kopím. Sekera jde na hlavu, kopí míří na žaludek.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 9:32 pm

ja sem udělal vtu chvily že padam kzemi vysileni vtom se bloody otoči na nernama
hej to je nefer! řekl a vtom Nernama zablokoval svim shikai
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 9:33 pm

No čo už , pomôžem aspoň Nernamovi
Bakudou 9.Geki
(nepriateľa pohltí červené svetlo a paralyzuje ho) použijem na Bloodyho , takže sa nemôže ani pohnúť a je celkom otvorený útoku Nernama.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 9:35 pm

Bloody nahle zmizl a oběvil se za Anuriou vtu chvily Anuria letěl někam mimo protože dostal pěknou ranu
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 9:36 pm

když se Bloody přenesl, otočil jsem se k němu a znovu zaútočil, tentokrát byčem a dlouhým mečem.
Tohle je můj boj, nezasahuj
zařval jsem na Anuria.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bloodyho Peklo 2/2
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Bloodyho Peklo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Game :: Role Playing Game :: Hrací místnost-
Přejdi na: