Bleach Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Game


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nove Dobrodružstvi

Goto down 
+7
shiryo hatzumen
Moka
Romadrik
Byakuya
Nana-chan
Nernam
Nibori
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 22 ... 35  Next
AutorZpráva
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 9:08 pm

Boj
Opět jsem se vyhnul parakotoulem, tentokrát o trošku rychleji než předtím.
Páni, jsi docela výživný
zasmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 9:16 pm

Nernam: nahle se zatebou oběvil uplně někdo jini a šel ti po zadech ale před tebou uš byl tvuj prvni soupeř a uš it jel pěsti po žebrech
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
shiryo hatzumen
Kapitan
Kapitan
shiryo hatzumen


Poèet pøíspìvkù : 155
Join date : 11. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 9:17 pm

Änuria nebud tak namysleny ze vsychni jdou po tobe ale mas pravdu ze ho mozna poslalo soul society
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 9:24 pm

Ja si nič nenamýšľam , len som opatrný.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 9:32 pm

Boj
Začal jsem opět shromažďovat reiriaku do ruky a abych se jim vyhnul, použil jsem velmi zákeřnou techniku zvanou boční kotoul.
Návrat nahoru Goto down
Getsu-chan
Shinigami
Shinigami
Getsu-chan


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 20. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 9:51 pm

hej frajirku sklidem nejsem nepřítel sem z 11. menuju se Rankiryuu Kukagetsu ale rikejte mne Getsu-chan, a nejdu pro tebe jen sem se byl projit. - rika s klidem Getsu a usmneje se
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 9:56 pm

Hmm , tak dobre. Stále sa mi to nezdá , prečo tu prišla Moka a prečo sa tu objavil tento chlapík? Iba tak náhodne? , pomyslel som si.
11. divizia? Zarakiho jednotka?
Dobre , tak ja idem preč , aj tak si slabý ako tvoj kapitán , Zaraki Kenpachi , ak sa nemýlim. Mávnem arogantne rukou.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:04 pm

Nernam: kdiš takhle Nernam uhnul malem se srazili aš nato že nově přichozi nahle zmizel ve vzduchu a uš stal za Nernanem(zase) a ten stěmy plameni se jen usmal a šel kněmu bliže
hybat se umiš dobře
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Getsu-chan
Shinigami
Shinigami
Getsu-chan


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 20. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:08 pm

rikam s klidem frajirku a k jaky jednotce sy teda patril hmm dis si tak drsnejco to je za capka nak se mi nelibi jako by mne chtel viprovokovat je jako ten arogantni Kuchikirad slouzim pod zarakim chtel bych videt jak by si si proti nemu obstal
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:11 pm

Boj
Tentokrát jsem to vyřešil saltem z dřepu přímo za toho druhého a udeřil jsem mu pěstí na páteř.
Návrat nahoru Goto down
Getsu-chan
Shinigami
Shinigami
Getsu-chan


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 20. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:14 pm

mimo hru:Junrichasa Anuria - bijakofile pod na chat
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:18 pm

Otočím sa na neho. Obstál neobstál , to je jedno.
Ku ktorej jednotke som patril? Hlúpa otázka od niekoho kto môže zomrieť mojou zampakutou.
Návrat nahoru Goto down
Getsu-chan
Shinigami
Shinigami
Getsu-chan


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 20. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:22 pm

Hej nebud tak hrrr, mam souboje rad ale nerad se do soubiju dostavamten chlap smrdi vipada silne pokusim se to urovnat at nedostanuco takle zacit od znova
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:28 pm

Odznova? hlúposť. A čo tu vlastne hľadáš? že si sa len tak išiel prejsť je hlúpa výhovorka , prebodnem ho pohľadom.
Návrat nahoru Goto down
Getsu-chan
Shinigami
Shinigami
Getsu-chan


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 20. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:33 pm

vis to lidi quinci nebo shinigami delavaj ze se prochazej , pro mne je to normalni jako jist spat nebo trenovat Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 644563 nejsem nepritel. to ze sem ve 13ti obranim divizim neznamena ze proti tobe nejsem diz nevim kdo si
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:36 pm

Ano , shinigami z 11.-tej jednotky v Karakure , len na prechádzke , dotknem sa svojej zampakutou.
Návrat nahoru Goto down
Getsu-chan
Shinigami
Shinigami
Getsu-chan


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 20. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:41 pm

dibi si bil vsimavi tak si vsimnes ze tadi okolo lita muv viplasenej gigai protoze cejta tvou Reiriakusakra vipada silne teddle tipek
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:44 pm

Nernam: podařilo se mu zasahnout soupeře ale byla to jak rana do polštařku protože nepřitel vtomz ase ihned zmizel a oběvil se otoho typka s plameny
Hele bracho? musime se tu snim zdržovat? je važně nudny, mě by spiše zajimala ta krasna divka tamhle řekl a ukazal na Ayu
ten s plameny jasně ale pokud tu je tento s maskou tak ktamte se nedostaneš.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:48 pm

Hmm , Bakudou na 1.Sai (spúta ruky za chrbtom) použijem na jeho gigai. No vidíš a už je v klude.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:50 pm

Boj
Já že jsem nudný?
zatvářil jsem se uraženě a opět koncentroval reiriaku.
Návrat nahoru Goto down
Getsu-chan
Shinigami
Shinigami
Getsu-chan


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 20. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:52 pm

ne muj milovani gigajsbira zbitki rozpadleho gigajeale co zajdu za uraharouzacina delat shunpo
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:54 pm

Ok , tak ahoj. Nerád som ťa spoznal. V tom sa zaseknem , Urahara? odkiaľ vieš o Uraharovi?
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:55 pm

Nernam:
ten vzdušnej: hej bracho ja ho urazil? dohaje to abych zdrhal že? řekl se smichem
ten s plameny: asi jo, stejnak to vypada dobře přidal se do klubu ale stejnak mu od nich nikdo nepomuže... že by se nas baly? oba se začli v poklidu řechtat
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Getsu-chan
Shinigami
Shinigami
Getsu-chan


Poèet pøíspìvkù : 103
Join date : 20. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:57 pm

Urahara,Urahara ten"slavni sexi prodavac" kdo bi ho neznal užklíbl se getsu
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 11:02 pm

Sexi predavač? zasmejem sa udivene.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 9 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nove Dobrodružstvi
Návrat nahoru 
Strana 9 z 35Jdi na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 22 ... 35  Next
 Similar topics
-
» Nove Dobrodružstvi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Game :: Role Playing Game :: Hrací místnost-
Přejdi na: