Bleach Game

PříjemFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
BrkYn
běžni shinigami
běžni shinigami

Poèet pøíspìvkù : 69

PříspěvekPředmět: Re: Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn   Mon Jun 01, 2009 2:47 pm

Jinak sledujete nekdo i naruta urcite ano protoze jsem tu nekde nasel zminku o tipkovy jmenem Pain
nebudu rozepisovat podrobnosti ale jednou z jeho technik je prave i černa dira.

to je na svete anime tak super nic nemusi davat DOSLOVNY smysl
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu

Poèet pøíspìvkù : 549

PříspěvekPředmět: Re: Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn   Mon Jun 01, 2009 2:49 pm

Jeho záchodová misa je veliká čierna diera XD .

BrkYn tak si vymysli napríklad krtince alebo tak ... Laughing

BrkYn ty a Pein ste iná liga...

Naposledy upravil Anuria dne Mon Jun 01, 2009 2:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator

Poèet pøíspìvkù : 914

PříspěvekPředmět: Re: Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn   Mon Jun 01, 2009 2:49 pm

Hmmmmmmm, Pein neovládá žádnou černou díru, mimochodem ovládáš všechny techniky co tam máš napsané?
Návrat nahoru Goto down
BrkYn
běžni shinigami
běžni shinigami

PříspěvekPředmět: Re: Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn   Mon Jun 01, 2009 2:51 pm

po pravde na tu posledni jsem se chistal prave ted na zachrane misi ale cekal jsem ze znovu skolabuji ale sejmu aspon jednoho pak us by to bylo na niborim ale vsichni vyme ze vse nejde tak jak chceme.

a nejsem si jistej ale ano mel neco na ten zpusob cetl jsem to v manze
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator

PříspěvekPředmět: Re: Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn   Mon Jun 01, 2009 2:53 pm

ne neměl můžeš mi věřit
Návrat nahoru Goto down
BrkYn
běžni shinigami
běžni shinigami

PříspěvekPředmět: Re: Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn   Mon Jun 01, 2009 2:54 pm

Naruto manga 439 str 1 Chibaku tensei

http://www.onemanga.com/Naruto/439/01/

Watashi wa Anime otaku
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator

PříspěvekPředmět: Re: Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn   Mon Jun 01, 2009 2:56 pm

já sice otaku nejsem ale zase vím, že kdyby to byla černá díra, tak to hmotu vcucne místo aby ni to vázalo na sebe
Návrat nahoru Goto down
BrkYn
běžni shinigami
běžni shinigami

PříspěvekPředmět: Re: Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn   Mon Jun 01, 2009 2:58 pm

LOL ne us jsem se skoro zacal hadat vsevedouci nerman ted us chapu proc se ti tak obcas rika.
no nic dneska padla musim dohlednout dalsi serial.
Návrat nahoru Goto down
Byakuya

PříspěvekPředmět: Re: Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn   Mon Jun 01, 2009 3:01 pm

BrkYn neviem či ti to dochádza , ale Pein by sa dal prirovnať ku Aizenovi. A ty si iná liga , určite nezvládneš takúto schopnosť a už vôbec ju nezvládneš v shikai... už sa nehádajte a poďte hrať , prosím.
Návrat nahoru Goto down
BrkYn
běžni shinigami
běžni shinigami

PříspěvekPředmět: Re: Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn   Mon Jun 01, 2009 3:03 pm

nerikam ze bude zvladat stejny rozsach dosah a ucinek je jiny ja zpusobym jen implozy
to je takovej te okamzik vys
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator

PříspěvekPředmět: Re: Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn   Mon Jun 01, 2009 3:05 pm

BrkYn napsal:
LOL ne us jsem se skoro zacal hadat vsevedouci nerman ted us chapu proc se ti tak obcas rika.
no nic dneska padla musim dohlednout dalsi serial.
nejsem vševědoucí, ale vidím hranice a dokáži narozdíl od některých logicky uvažovat, navíc buďme k sobě upřímní má úroveň vzdělání tu tvou převyšuje, kdyby to co Pein vytvořil byla černá díra, tak zničil celí svět a tečka, žádné možnosti, žádné eventuality navíc jak říkal tady Anuria, Pein je naprosto jiná liga než ty a i kdybys to přirovnal ke Kakashiho MS technice, tak to pořád znamená že je to úroveň Bankai, jestli chceš aby se to nějak uznalo, tak přesně popiš rozsah té techniky
Návrat nahoru Goto down
Rei Kurosawa
Novic
Novic

Poèet pøíspìvkù : 19

PříspěvekPředmět: Re: Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn   Mon Jun 01, 2009 3:06 pm

http://sk.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cierna_diera#Mikro_.C4.8Dierne_diery
Tá tvoja by isto nebola izolovaná Wink Tj. mala by možnosť sa expandovať a to aj cez ten okamih, pošiel by si ^_^
Návrat nahoru Goto down
Byakuya

PříspěvekPředmět: Re: Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn   Mon Jun 01, 2009 3:10 pm

tak už ti ostávajú už len tie krtince XD
Návrat nahoru Goto down
BrkYn
běžni shinigami
běžni shinigami

PříspěvekPředmět: Re: Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn   Mon Jun 01, 2009 4:10 pm

Jinak dekuji za snehu o upravu teto techniky proto jsem ji nemel puvodne v planu psat dokud ji do detailu nedomyslim.

vlastne se tu nikdo nezname a proto me neprekvapuje ze nektere nazory na jednotlive lidi tohoto fora nemaji pravdu.

Tim nemyslim jen sebe ale i ostatni proste se nezname a nevyme co ocekavat.

mno to by mohlo byt vse.

Teorie cernych der + dalsi veci kolem vesmiru jsem mel v malicku us na zakladce neco jsem pozapomel ve spechu zivota ale porat toho vym dost.
ale dik za ten odkaz na wiki dozvedel jsem se asi 2 nove veci a obnovyl si starsi.

zase moc pisu, ale neva aspon vite na co myslim.
Návrat nahoru Goto down
Byakuya

PříspěvekPředmět: Re: Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn   Mon Jun 01, 2009 4:15 pm

citace :
vlastne se tu nikdo nezname a proto me neprekvapuje ze nektere nazory na jednotlive lidi tohoto fora nemaji pravdu.

Sorry ta veta mi nedáva zmysel... a tá veta pod ňou tiež nie Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn   

Návrat nahoru Goto down

Shinigami původním jménem Jiří po Smrti si zvolil jako své jmeno prezdivku Brkyn
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Game :: Role Playing Game :: Charaktery-
Přejdi na: