Bleach Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Game


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 úrovne technik

Goto down 
3 posters

Chcete úrovne technik?
Ano
úrovne technik Vote_lcap38%úrovne technik Vote_rcap
 38% [ 3 ]
Nie
úrovne technik Vote_lcap62%úrovne technik Vote_rcap
 62% [ 5 ]
Celkem hlasů : 8
 

AutorZpráva
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

úrovne technik Empty
PříspěvekPředmět: úrovne technik   úrovne technik Icon_minitimeSun May 17, 2009 11:26 am

Ako pri kidou , chcem sa opýtať či chcete úroveň technik zampakutou -A , B , C ,D a S.
kde D je najslabšia a A je najsilnejšia a úroveň S je jedinečná XD.
Tak v krátkosti , silnejšia porazí slabšiu. Pretože mnohé techniky sa tu podceňujú , ak to budete chcieť , hodím sem tiež plán ako asi , vy si to skritizujete a prispôsobíme to aby to bolo podla všetkých a ak to nebudeme chcieť , tak je tiež dobre Laughing .
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

úrovne technik Empty
PříspěvekPředmět: Re: úrovne technik   úrovne technik Icon_minitimeSun May 17, 2009 11:34 am

nesouhlasím protože by jsme pak museli všechny techniky číselně ohodnotit a hra by se pak zěmnila v pouhé srovnávání čísel
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

úrovne technik Empty
PříspěvekPředmět: Re: úrovne technik   úrovne technik Icon_minitimeSun May 17, 2009 11:42 am

abych svůj názor vysvětlil úplně, tak dejme, že někdo jako já má techniku, která mu umožňuje změnit svůj meč na libovolnou jinou zbraň, netuším jak bys to chtěl narvat do úrovní, ale budiž, řekněme že to mám na úrovni S a někdo jiný, dejme tomu Yamamoto Genryuusai má svůj ohniví útok na úrovni A z toho co jsi napsal tedy vyplívá, že já budu schopen proměnou svích zbraní odrazit jeho ohniví útok, aniž by se mi cokoliv stalo, i když moje schopnost stojí třeba jen tisícinu reiriaku co musel použít on.
Návrat nahoru Goto down
BrkYn
běžni shinigami
běžni shinigami
BrkYn


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 20. 04. 09
Age : 34
Location : Mor. beroun

úrovne technik Empty
PříspěvekPředmět: Re: úrovne technik   úrovne technik Icon_minitimeSun May 17, 2009 11:51 am

panuje tu ale jeste jeden problem.
vsichni by si dali co mozna nejvetci uroven takze by se nakonec efekt vytratil kdyby mel nekdo rozhodovat o tom ktera technika ma jakou uroven tak jedine nezucastnena osoba takkze jsem proti.

navic i slabsi techika pouzita urcitim zpusobem muze porazit silnejsi.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

úrovne technik Empty
PříspěvekPředmět: Re: úrovne technik   úrovne technik Icon_minitimeSun May 17, 2009 11:56 am

jjj souhlas, síla techniky a to která vyhraje by mělaozhodovat logika pipřípadě admin
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

úrovne technik Empty
PříspěvekPředmět: Re: úrovne technik   úrovne technik Icon_minitimeSun May 17, 2009 12:09 pm

Nernam napsal:
abych svůj názor vysvětlil úplně, tak dejme, že někdo jako já má techniku, která mu umožňuje změnit svůj meč na libovolnou jinou zbraň, netuším jak bys to chtěl narvat do úrovní, ale budiž, řekněme že to mám na úrovni S a někdo jiný, dejme tomu Yamamoto Genryuusai má svůj ohniví útok na úrovni A z toho co jsi napsal tedy vyplívá, že já budu schopen proměnou svích zbraní odrazit jeho ohniví útok, aniž by se mi cokoliv stalo, i když moje schopnost stojí třeba jen tisícinu reiriaku co musel použít on.

Tak v krátkosti , S úroveň by zvládol len podkapitán a vyššie. Silu techniky by určovalo reiatsu a fyzicke staty , kidou atd. Napr. ak je zampakutou zameraná na kidou , tak technika je taká silná ako tvoje kidou +1lvl. Napr. máš kidou lvl2 tak tvoja technika má lvl 3 čo je B stupeň. My najviac zvládneme techniku A.
Alebo na druhú stranu sa môže zaviesť bodový systém.

Ak je technika živelná , tak ju určuje len reiatsu. Techniku A môžeme mať len jednu. techniku B 2x C a D milion krát Laughing .

A ešte by saq pridal tréning , ako napr. s techniky A dosiahnem na techniku S atd.
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

úrovne technik Empty
PříspěvekPředmět: Re: úrovne technik   úrovne technik Icon_minitimeSun May 17, 2009 12:15 pm

BrkYn napsal:
panuje tu ale jeste jeden problem.
vsichni by si dali co mozna nejvetci uroven takze by se nakonec efekt vytratil kdyby mel nekdo rozhodovat o tom ktera technika ma jakou uroven tak jedine nezucastnena osoba takkze jsem proti.

navic i slabsi techika pouzita urcitim zpusobem muze porazit silnejsi.

Pravdaže by to bolo limitované , techniku A môže mať len jednu na svoju úroveň ostatné musí mať nižšie , iba tréningom môže mať lepšie techniky...
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

úrovne technik Empty
PříspěvekPředmět: Re: úrovne technik   úrovne technik Icon_minitimeSun May 17, 2009 12:19 pm

Junrichasa Anuria napsal:
Nernam napsal:
abych svůj názor vysvětlil úplně, tak dejme, že někdo jako já má techniku, která mu umožňuje změnit svůj meč na libovolnou jinou zbraň, netuším jak bys to chtěl narvat do úrovní, ale budiž, řekněme že to mám na úrovni S a někdo jiný, dejme tomu Yamamoto Genryuusai má svůj ohniví útok na úrovni A z toho co jsi napsal tedy vyplívá, že já budu schopen proměnou svích zbraní odrazit jeho ohniví útok, aniž by se mi cokoliv stalo, i když moje schopnost stojí třeba jen tisícinu reiriaku co musel použít on.

Tak v krátkosti , S úroveň by zvládol len podkapitán a vyššie. Silu techniky by určovalo reiatsu a fyzicke staty , kidou atd. Napr. ak je zampakutou zameraná na kidou , tak technika je taká silná ako tvoje kidou +1lvl. Napr. máš kidou lvl2 tak tvoja technika má lvl 3 čo je B stupeň. My najviac zvládneme techniku A.
Alebo na druhú stranu sa môže zaviesť bodový systém.

Ak je technika živelná , tak ju určuje len reiatsu. Techniku A môžeme mať len jednu. techniku B 2x C a D milion krát Laughing .

A ešte by saq pridal tréning , ako napr. s techniky A dosiahnem na techniku S atd.

fajn, jinak řečeno hra se změní v přetlačování čísel, navíc proč bych mohl mít jen jednu A techniku, když se tomu budu věnovat? atd. je v tom hromada děr, jako třeba to zmíněné, já proměním meč na dýku a odrazil jsem tvůj ohniví útok? protože dejme tomu mám vyžší číslo než ty? to mě přijde jako pořádná kravina
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





úrovne technik Empty
PříspěvekPředmět: Re: úrovne technik   úrovne technik Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
úrovne technik
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Game :: Off topic :: Off topic-
Přejdi na: