Bleach Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Game


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bloodyho Peklo

Goto down 
+2
Moka
Nibori
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
AutorZpráva
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:45 pm

Dům
V to doufám, nechtěl bych vypysovat papíry kvůli tvému úmrtí
zamračím se
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:48 pm

zasmal se jasně jasně žadne papiry nebudou ted si ale pujdu odpočinout jakmile to dořekl tka odešel s pokoje a vešel pravděpodobně do sveho
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:51 pm

Karakura
Když Nibori odešel, počkal jsem ještě deset minut, načež jsem se potichounku vyplížil ven, doufám že mě neslyší.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 7:55 pm

ničeho sem si nevšimal a začal si cosi malovat a zapisovat do deniku
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:02 pm

Karakura
Zamířil jsem zpět do toho parku, který jsem zdemoloval. Doufám, že nikde nikoho (obzvláště nějakého zrádného shinigamiho) nepotkám XD
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:03 pm

Nernam miřil k parku a narazil do nějakeho typka (Byakuya) a srazil ho k zemi
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:06 pm

Cesta
Vzhledem k tomu, že ho pavažuji za normálního člověka se jen zvednu a pokračuji bez omluvi po cestě dál.
Návrat nahoru Goto down
Nyori
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nyori


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 27. 03. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:07 pm

Vyrazím do ticha noci. Pocítil jsem trochu větší nával reiatsu před malou chvilkou, ale teď je ticho jako po pěšině. Jak tak mířím městem, napadne mě: Kam schovali můj gigai? No nic, začnu se po něm koukat od školy.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:08 pm

nahle jak kdiby se vytratil hlas přirody a vanku větru ze světa všude nastalo tycho a začalo se oběvovat zlověstne Hollow Reitsu
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nyori
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nyori


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 27. 03. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:09 pm

Ohlédnu se potom, ale napadne mě, že je to jen Ichigo na školním výletě a že se všechno ustálí, rozohodně nemám náladu psychicky ani fyzicky bojovat s dalšími hollow.
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Karakura city   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:24 pm

Hollow Reiatsu nahle zmizlo a pred Nyori-chan vystupil Byakuya-sama , ktory bol pripraveny na psychicky a fyzicky boj. Toho hollowa pravdepodobne odstranil xD.
Zakrical- ShiKai Very Happy


Naposledy upravil Byakuya Kuchiki dne Mon Apr 06, 2009 8:25 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nyori
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nyori


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 27. 03. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:25 pm

Po chvilce přemýšlení to vypadá na to, že to přeci jen bude hollow. Vcelku naštvaně mám v plánu nechat to Nernamovi a spol. Protože se v té oblasti zrovna nacházejí, ale asi to přeci jen bude zase na mě. Neschopa. Změním trasu směrem k parku a použiji Shunpo, abych se tam dostal rychleji.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:26 pm

Cesta
V naprosém klidu pokračuji svou cestou. To co musím udělat je mnohem důležitější než nějaký hollow. Řvoucího Kuchikiho (sr. že ti říkám takhle, ale jméno tvého charakteru je zapamatovatelno vzdorné) si neprosto nevšímám, vzhledem k tomu, že ani neuvolnil svůj meč, nemám důvod mu věnovat pozornost.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:27 pm

Nahle se nad Nernanem a Byakuyou oběvila obrovska zaře a pěkně rychle se knim bližila (Dohaje to je přece CERO)
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:29 pm

Cesta
..rva fix
zařval jsem vstekle a pomocí hvězdy,skoku dalekého a tlaku exploze vyvolaném Cerem jsem se dostal dost daleko. Prudce se otočím, aniž bych však tasil zampakutou, nebo připravoval nějaké kouzlo a začnu se rozhlížet.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:32 pm

ve vzduchu stal poměrně dost velky hollow kteri si uš chystal dalši Cero
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:35 pm

Pocul som kricat Nermana , pomyslel som si - Ten je tak slaby Razz a bezal som mu na pomoc. Ach dalsie cero , to snad nie , to nemôzeme prezit.
Hovorim Nermanovi- musime nieco vymysliet , inac tu zhebneme xD
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:42 pm

v tom okamžiku uš naně letělo dalši cero a hned zanim rychle letel hollow aby se ujistil že tam uviznete
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:56 pm

Flashback, doba kdy jsem byl v bezvědomí
Stál jsem proti, po tak dlouhé době, jsem ji zase mohl vidět. Padl jsem na kolena.
Omlouvám se, za všechno co jsem ti způsobil
zašeptal jsem. Dlouho se nedělo nic, teprve až za celou věčnost na mě promluvila, zvuk jejího hlasu pohladil mou duši, a přesto mě viděsil, zůstalo v ní tolik šílenství a vše je to má vina.

Já...chápu částečně co tě k tomu vedlo
zašeptala
ale nevím, jestli ti budu schopna odpustit, zbavila jsem se šílenství, ne však nenávisti
přiznala.

Její slova mnou projela jako nůž rozehřátý do běla.
Chápu, kdyby existoval způsob, jakýkoliv způsob, jak to napravit, jak obnovit naše přátelství, rád tou cestou půjdu, i kdyby měla znamenat můj konec.
zašeptal jsem ještě tišeji. Další minutu bylo ticho, než promluvila.

Vzpomínáš si, když jsme se viděli porvé? Když jsi poprvé vyslovil mé jméno a slíbyl, že ať se stane cokoliv, budeš mím přítelem?

Vzpomínám
přikývl jsem.

Ten den jsem se tě na něco zeptala a opakuji svou otázku znovu. Jsou v tobě ukryty dvě síly, síla Hollow a síla má. Dáš li se cestou Hollow, brzy dosáhneš obrovské moci a síly, půjdeš li se mnou, nemůžu ti slíbyt nic víc, než trnitou cestu a utrpení, jak se rozhodneš?

Usmál jsem se.
Tak jako tenkrát má duše. Odpovím stejně, i kdybych měl projít peklem, budu kráčet po tvém boku, tak přísahám.

Cítil jsem, ne viděl ale cítil, jak se usmála.
Budiž, chceš li mé opustění, vykroč na cestu válečníka. Zřekni se své moci, svého Kidou, reiriaku i shikai, dokud ti opět nepovolím je použít, pak, pak ti snad dokážu odpustit.

neváhal jsem.
Já, Nernam syn Mugurumi Kenseie se tímto zříkám své síly shinigamiho a příahám, že dokud mi opět nepovolíš mou sílu použít, nevyužiji, i kdyby to mělo znamenat mou smrt.

Opět se nedělo nic. Pak se však ozvali kroky a mé tváře se dotkla její ruka, skrz ten dotyk jsem poznal že se usmívá a to byla jediná odměna, kterou jsem kdy chtěl.

V ten moment se svět kolem mě rozplynuil a já se probudil na Niboriho posteli.

Současnost

Kruci himl
zaklel jsem a uskočil za nedaleký strom, abych tak byl krytý i před Hollow, i před Cerem.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 9:00 pm

Hollow: HE?CO SI DOVOLUJES? DOBRE!!!! TAK SI BUDEM HRAT! začval šilenim hlasem a za Nernamem se oběvil druhy hollow
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 9:02 pm

BOj
Ts
sykl jsem podrážděně, načež jsem vyběhl po kměni stromu a provedl takové jakési salto a přistál hollow na hlavě, začal jsem mu do ní vší silou kopat.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 9:04 pm

AU AU AU AU AU AU?!!!!!! NECH ME BEJT Hollow řval a začal se čimdal tim vic zvěčovat a rostl dale a tim se take staval silnějšim a odolnějšim pomalu se to tam začalo plnit Hollowama kteři začli přichazet za Reitsu
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 9:06 pm

Boj
Shit
zaklel jsem a udeřil Hollow pěstí do lebky.
Ken tai ichi jo úder využívající plnou váhu a sílu těla, soustředěnou do pěsti. Vyučuje se to i mezi běžnými lidmi, takže svou přísahu neporušuji.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 9:08 pm

TO MA BYT JAKO VSECHNO?! TAK TO TEDI NE!ARRGHH!!!!!!!!!!!!!! Hollow začal řvat a začala se třast cela zem i na normalniho shinigami dosti velka sila přitom se však všichni ostatni (menči) hollow rozprchly jak kdiby se baly
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 9:08 pm

V snahe pomôcť Nernanovi , som sa dokázal vyhnúť ceru a vystrašene som pozeral na dvoch hollow. Pomyslel som si , že je čas na spoločnu akciu. Výtazoslávne zvolam - Bakudou 61 :Rukujyoukourou-Žiariace vezenie šiestich tyčí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bloodyho Peklo - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 12 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bloodyho Peklo
Návrat nahoru 
Strana 12 z 40Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Bloodyho Peklo 2/2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Game :: Role Playing Game :: Hrací místnost-
Přejdi na: