Bleach Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Game


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Návrh: Noví začátek

Goto down 
4 posters

Chcete tuto změnu?
1. Ano, souhlasím se vším
Návrh: Noví začátek Vote_lcap80%Návrh: Noví začátek Vote_rcap
 80% [ 8 ]
2. Ne, nesouhlasím
Návrh: Noví začátek Vote_lcap10%Návrh: Noví začátek Vote_rcap
 10% [ 1 ]
3. Chci jen nová RPG pravidla
Návrh: Noví začátek Vote_lcap10%Návrh: Noví začátek Vote_rcap
 10% [ 1 ]
4. Chci jen restart
Návrh: Noví začátek Vote_lcap0%Návrh: Noví začátek Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 10
 

AutorZpráva
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Návrh: Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Návrh: Noví začátek   Návrh: Noví začátek Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 6:24 pm

Kvůli novím pravidlům a velkému množství novích hráčů, navruhuji absolutní restart, neboli začít od začátku se vším od děje a postav, ty by jste si mohli nechat součané (ale ztratily by jste vše co jste získaly běhemh hry) nebo nové. Změny by doznaly také pravidla, už by to nebylo formou tréningů, ale přesunulo by se to vše, včetně shinigami do zpravedlivého RPG sistému, aby si nikdo nemohl hrát na boha.
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Návrh: Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh: Noví začátek   Návrh: Noví začátek Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 6:34 pm

Nernam napsal:
Kvůli novím pravidlům a velkému množství novích hráčů, navruhuji absolutní restart, neboli začít od začátku se vším od děje a postav, ty by jste si mohli nechat součané (ale ztratily by jste vše co jste získaly běhemh hry) nebo nové. Změny by doznaly také pravidla, už by to nebylo formou tréningů, ale přesunulo by se to vše, včetně shinigami do zpravedlivého RPG sistému, aby si nikdo nemohl hrát na boha.

Súhlasím , ale treba viac modov. Vše XD
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Návrh: Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh: Noví začátek   Návrh: Noví začátek Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 6:36 pm

to já vím, ale nemám právo udělat z někoho moderátora to může jen admin

jinak má li někdo komentář, prosím aby se vyjádřil
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Návrh: Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh: Noví začátek   Návrh: Noví začátek Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 6:51 pm

Ešte mám pre ostatných upozornenie!
Tak ja som teraz nový šéf na dobu neurčitú , a chcem vám povedať , že šéfovi sa neodvráva! (že to vravím ja Very Happy)
To znamená že musíte zdielať šéfov názor XD. clown


Naposledy upravil Anuria dne Sat Jun 13, 2009 6:57 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Návrh: Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh: Noví začátek   Návrh: Noví začátek Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 6:53 pm

ne nemusíte
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Návrh: Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh: Noví začátek   Návrh: Noví začátek Icon_minitimeWed Jun 17, 2009 8:27 am

Nemam nic proti pokud tak rozhodne věčina lidi aš tedy tak je.)
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Návrh: Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh: Noví začátek   Návrh: Noví začátek Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 10:20 pm

PRAVIDLA PRO LIDI HOTOVÁ
Návrat nahoru Goto down
Nana-chan
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nana-chan


Poèet pøíspìvkù : 512
Join date : 21. 03. 09

Návrh: Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh: Noví začátek   Návrh: Noví začátek Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 10:24 pm

wáá konečně!! hej ale nejdřív mi něco vysvětli...jak tam jsou ty obecné schopnosti třeba vaření, řízení motorky atd. a u podmínek není nic potřeba tak už můžu mít rovnou úroveň 1??? já totiž nevim u čeho můžu mít už uroven 1 nebo porád 0?? ^-^
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Návrh: Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh: Noví začátek   Návrh: Noví začátek Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 11:28 pm

to je jednoduché, kdybys to pozorně četla pochopila bys, že máš na začáku 7 bodů za které si můžeš nakupovat schopnosti, každá schopnost na 1 úrovni stojí 1 bod, na druhé 3 body, na 3 5 bodů, to že nemá daná schopnost žádné požadavky znamená, že se ji můžeš naučit kdykoliv, když máš dostatek bodů.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Návrh: Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh: Noví začátek   Návrh: Noví začátek Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 8:17 pm

VŠICHNI KDO CHCOU HRÁT AŤ SI UPRAVÍ CHARAKTER PODLE STARÝCH PRAVIDEL A NOVÍCH REÁLIÍ SVĚTA A NAPÍŠOU MI DO SVÉHO CHARAKTERU ŽE CHCOU ZAŘADIT (Anuria, Lushiro a Fixa nemusí) CHARAKTERY BEZ TOHOTO PŘÍZPĚVKU DO SOBOTY BUDOU SMAZÁNY
Návrat nahoru Goto down
Nana-chan
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nana-chan


Poèet pøíspìvkù : 512
Join date : 21. 03. 09

Návrh: Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh: Noví začátek   Návrh: Noví začátek Icon_minitimeWed Jul 08, 2009 6:51 pm

a nechtěl bys trochu počkat?? oni sou jaksi prázdniny a já tu moc často nejsem a že bych zrovna stíhala se říct nedá....a když mě smažeš tak já se znovaytvořim Razz
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Návrh: Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh: Noví začátek   Návrh: Noví začátek Icon_minitimeWed Jul 08, 2009 6:52 pm

fajn tak já chvíli počkám
Návrat nahoru Goto down
Nana-chan
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nana-chan


Poèet pøíspìvkù : 512
Join date : 21. 03. 09

Návrh: Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh: Noví začátek   Návrh: Noví začátek Icon_minitimeWed Jul 08, 2009 6:55 pm

arigatou, to budes hodnej
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Návrh: Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh: Noví začátek   Návrh: Noví začátek Icon_minitimeWed Jul 08, 2009 7:21 pm

jjj já vím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Návrh: Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh: Noví začátek   Návrh: Noví začátek Icon_minitimeWed Mar 24, 2010 12:17 am

kdiby se tu někdo oběvil necht napiše na skype otanagi nebo icq 492166122

ukazka smailu pro kamoše Návrh: Noví začátek 650510 Návrh: Noví začátek 446926 Návrh: Noví začátek 370607 Návrh: Noví začátek 282806 Návrh: Noví začátek 918552 Návrh: Noví začátek 448815 Návrh: Noví začátek 644563 Návrh: Noví začátek 106511 Návrh: Noví začátek 66677 Návrh: Noví začátek 622737 Návrh: Noví začátek 40212 Návrh: Noví začátek 32103 Návrh: Noví začátek 637975 Návrh: Noví začátek 199576 Návrh: Noví začátek 747841 Návrh: Noví začátek 95991 Návrh: Noví začátek 15882
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Sponsored content





Návrh: Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh: Noví začátek   Návrh: Noví začátek Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Návrh: Noví začátek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Noví začátek
» Návrh na vytvoření pravidel schopností
» Novy začatek- 2 přiběh

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Game :: Off topic :: Off topic-
Přejdi na: