Bleach Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Game


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bloodyho Peklo 2/2

Goto down 
+2
Nernam
Nibori
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 10:50 pm

taky si myslim ale ještě tě musim trochu vysat, Tvoje sila je važně lahodna vyš to?
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 10:54 pm

he, užij si to, je to to poslední co ochutnáš
v ten moment se kroky změnili. Nevím proč, prostě jsem se nechal vést hudbou znějící v mé hlavě, hudbou kterou k tanci mě a Eki hrál na cello zatím ještě slabí Hollow.
Otevřel jsem oči a stál stále na bitevním poli. Místo dvou holí jsem měl v ruce jen jeden jediný uhlově černý meč s rovnou čepelí. Cítil jsem se jaksi jinak. Nedokázal jsem dosáhnout na své reiriaku, přestože bylo tak blízko a nedokázal si ho vzít ani Bloody, teď už ne. Jediné co mi kolovalo v žilách bylo reiriaku mého Hollow, ale zatím ho nebylo dosta aby potlačilo mé vědomí.

Sodeno mai (první tanec): Smrt
zašeptal jsem a na zkoušku mávnul čepelí. Aniž bych se dotkl asfaltu pod míma nohama, ten praskl a udělala se v něm dlouhá, hluboká prasklyna. S úsměvem jsem se vrhl na pomocí zvláštního shunpo, které obsahovalo i pár prvků sonida na Bloodyho.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 10:58 pm

dobra jdeme nato potrestam tě! řekl a vyběhl Nernamovi naproti vtom se ale proměnil ve stin a Nernama chytla obrovska bolest taka bolest kterou ještě necitil nahle mu jakdiby pokrku lezl nějaky had aš mu došel po hlavě(bylo to jakisi tetovani) a vtu chvily byl Nernam naprosto bez sil a padl k zemi stejně tak Bloody kteri zemřel.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 11:17 pm

Kdiš nahle cela zem utichla nahle z domu vyšla aya a všimla si toho co se tu odehralo mezitim co fackovala par těch uchylnich pěšaku v domě, po určite době se ji povedlo všechni dostat spatki do vnitř do lekařskeho pokoje na bojišty však našla i Sayu ktera se pokusila utect což byla chyba, o všechni se Aya starala s citem a po nějakem tom tidnu se stavi všech začli lepšit nakonec všichny byli vpořadku dostani mimo ohroženi smrti ale zdalo se že Nernam ma nějake problemi.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Sponsored content





Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo 2/2   Bloodyho Peklo 2/2 - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bloodyho Peklo 2/2
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Bloodyho Peklo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Game :: Role Playing Game :: Hrací místnost-
Přejdi na: