Bleach Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Game


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nove Dobrodružstvi

Goto down 
+5
Nyori
Nana-chan
Romadrik
Nernam
Nibori
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorZpráva
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 3:56 pm

nechte ho jit on to zvladne ozvalo se z jedne postele
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:04 pm

pro ty jež sou novi a hcou se přidat
par Shinigami bylo vyslano do města Karankura aby zistili co se to tam před par tidni dělo žadne dalši instrukce nebyli podani, tedy par s shinigami se setkali před branou v Soul Society kde uš naně čekal někdo z viši šarže.

--------------------------
Zde maji novačci šanci se přidat do hry
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:11 pm

U Niboriho v dome pri prázdnej chladničke xD

OMG , mne je to jedno , nech si ide , skríknem.
A rozbehnem sa zase smerom ku chladničke , otvorím ju a zakričím- Nibori , kde je Nibori , teraz budem kôli nemu hladný.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:14 pm

umě doma
zrovna kdiš sem vstal s postele sem přišel k Aye Diky Aya-chan sem rad že tě mame v tymu, kdiby nebylo tebe tak nikdo znas tady asi by nepřežil pošeptal ji s usměvem a pote višel směrem do obivaku
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Ayumi Shijo
Shinigami
Shinigami
Ayumi Shijo


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 11. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:22 pm

Halvní brána Soul Society:


[i]Zase se něco děje...Dorazila jsem před hlavní bránu tam již čekal pekelný motýl s rozkazy že mám projít do skutečného světa.Ok!Řekla jsem si a vběhla do Senkai brány...
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:25 pm

U Niboriho v dome

Naraz som uvidel Niboriho.
Jeeeee , aaaahoj N-N-Nibori-ccc-chan zakoktával som sa.
Práve som o tebe hovoril , pravdaže v dobrom , usmejem sa.
Chcem ti podakovať za pohostinnosť a oznámiť ti , ku mojej velkej lúosti , že nemáme sake a ani lupienky!
Takže prosím chod niečo kúpiť , ale nie tak málo ako naposledy.
Diky.
Zatvárim sa hlúpo a rýchlo bežim do postele Razz
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:28 pm

za branou v soul society

Ayumi zrovna proběhla Sekai branou kde narazila na ěnjakeho typka
zdravim ty budeš... podival se do nějakeho bloku aha Ayumi Shijo spravně?

Niboriho bejvak

eh? ten skrček mě važně štve ale asi važně bych měl proněco zajit no co řekl sem si a vtu chvily sem uš byl venku kde sem miřil z mich pozemku do města
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Ayumi Shijo
Shinigami
Shinigami
Ayumi Shijo


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 11. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:30 pm

Jo,jsem..
Návrat nahoru Goto down
Nyori
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nyori


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 27. 03. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:32 pm

Z kuchyně slyším hlasy, ale to mě nemůže vytočit. Jediné co mě překvapilo, byl fakt, že Nernam mi zmizel a nemohl jsem ho vycítit.
No nic, řekl jsem si. Půjdu se družit k ostatním a vyskočil jsem z Ayiny postele a vyrazil do kuchyně.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 4:32 pm

za branou v soul society

dobra mě mužeš řikat Pane, než začneme s naši praci mužete se jit porozhlednout po městě ja tu počkam stim že snad ještě někdo dojde řekl a sledoval dale branu
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Ayumi Shijo
Shinigami
Shinigami
Ayumi Shijo


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 11. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 6:32 pm

Ok!Vyrážím!Vyrazila jsem směr sever skákala js po střechách a dávala pozor kdyby se objevil Hollow
Návrat nahoru Goto down
Ayumi Shijo
Shinigami
Shinigami
Ayumi Shijo


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 11. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 6:37 pm

Když se dlouho žádný hollow neobjevil přešla jsem do gigaie.Hmmm...Skutečný svět má tolik zajímavých věcí!Podivila jsem se když jsem se ocitla v obřím nákupním centru
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:02 pm

chodil jsem po mnoha obchodech s jidlem kde sem vždi něco koupil a šel zase okus dale kdiš vtom se tu oběvil nějaky hollow
hmm? mrknem se nato zamyslel sem se a pomalym krokem sem se bližil nato podivat
nahle Ayumi Shijo začal pipat jeji nastrojek na hollow a ukazalo ji to že je Hollow blizko ni
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Ayumi Shijo
Shinigami
Shinigami
Ayumi Shijo


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 11. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:07 pm

Vyrazila jsem ze svého gigaie.Skočila nad Hollowa.Zkrystalizuj vše živé Ami!Sekla jsem hollowa přímo doprostřed masky která okamžitě zkrystalizovala.Potom Hollow zmizel.A já se vrátila do gigaie...
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:15 pm

Vyhnul jsem se po mě vrženém Kido a zamířil ven. Několik hodin jsem jen tak bloumla městem, než mě do nosu udeřil příjemný pach. Začal jsem ho pronásledovat. Neuběhl jsem ani sto metrů, než jsem si zjistil koho sleduji. Jednalo se o shinigamiho, mladého a slabého, patrně ještě ani neuvolnil shi-kai, s největší pravděpodobností strážce města. Odrazil jsem se, skočil a dopadl přímo před něj. Stál jsem k němu zády, takže kromě nyní po pás dlouhých vlasů, kimona a zanpakutou neviděl nic, své reiriaku jsem potlačoval, proto ani netasil.

Teda chlape, tys mě vylekal, kdo vůbec seš a co tu...
zarazil se, když jsem se otočil. Podle jeho vyděšeného obličeje mě považoval za to čemu mi říkáme Nejvyžší a oni Vasto lorde. Vypadal jsem jako oni, jen mi chyběla jejich síla. Tasil zanpakutou a já rovněž.
Arrancaru?
vydechl překvapeně a zároveň zavřel oči, to se mu čepel mého meče, jedné věci která mi zůstala po předchozím vlastníkovi těla zabodla přímo do srdce. Šťastně jsem se usmál, a zařval. Voněl opravdu lahodně. Než jsem se však stihl do jeho těla pustit, objevil se tu další, tentokrát však z mého druhu. Byl obrovsky, větší než bych byl já nepoutat mě tato schránka. Byl nejspíš i silnější, ale já měl něco co on ne. Jeho řev se rozléhal snad po celém městě. Jen tak tak jsem se vyhnul úderu jeho mohutné tlapy a zanechal mu na zápěstí dlouhý krvaví šrám. Ohnal se po mě ocasem, ale byl jsem rychlejší a uhnul. Pomalu jsem začal shromažďovat reiriaku do své levé ruky a vyhýbal se jeho útokům, dokud to nestačilo. Dal jsem se doběhu, běžel přímo, jeho pokusy o útok kryl mečem, až jsem se dostal k jeho tělu a udeřil. Ozvala se rána, asfalt pod našima nohama popraskal a má ruka prorazila jeho masku až do hlavy.

Vytáhl jsem ruku a chvíli vychutnával sladký pocit výtězství, načež jsem se rozhlédl a přemýšlel. Netušil jsem co si mám vybrat, lahodně vonícího shinigami? Jenže ten hollow voněl ještě lépe. Sliboval sílu, velké množství síly a navíc se tu vznášela chuť zakázaného ovoce. Sáhl jsem tedy nejprve po něm a pustil se do jídla. Ani ne za deset minut jsem ho zdlábl celého a chytal se napadnout shinigamiho, jenže ten už tam nebyl. Nejspíš jsem srdce minul, načež on se dal pomocí kido dohromady a utekl. Pokusil jsem se ho vycítit, ale nešloto. Vstekle jsem tedy zařval a pokračoval v cestě.
Návrat nahoru Goto down
Nyori
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nyori


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 27. 03. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:26 pm

Sakra, Nernam bojuje? Tahle myšlenka mnou projede jako blesk.
On s tím vůbec nebojuje?
Dal jsem ruku na svou Zanpakutou a vyrazil vše dávaje do Shunpa, co nejblíže tam kde jsem ho cítil naposled.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:29 pm

nahle někdo Nyoriho zastavil hej nyori spomal při nejhoršim ho zastavime ale ted tu je i někdo jini, Vypada to že tu v Karankuře mame naštěvu ze Soul Society řekl a sledoval co uděla
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nyori
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nyori


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 27. 03. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:31 pm

Přítel se mi mění v hollow a je tu něco důležitěšjího? Zasměju se trpce. Ne to není.
A vyletím zprudka, přece nenechám Nernama chcípnout jako obyčejného hollow, musím ho zastavit.
A to co nejrychleji, už vím, že jsem udělal chybu a teď ji musím napravit.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:33 pm

uchichtl sem se blazen nepochopil mě aspon mu teda budu krit zada řekl sem a porozhledl se po okoli
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:42 pm

SÍLA, TOLIK SÍLY, VŠUDE KOLEM MĚ STAČÍ JEN RUKU NATÁHNOUT
rozesmál jsem se a rozhlédl se z televizní věže na město podemnou. Stále jsem si ještě udržoval zdání člověka, přestože maska, drápy a dvoumetrový, jako byč pružný a rychlí ocas mě celkem prozrazovali. Zhluboka jsem se nadechl a ucítil velmi, velmi příjemě vonící duši. Seskočil jsem tedy z věže a vrhl se za ní.
Návrat nahoru Goto down
Nyori
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nyori


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 27. 03. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:45 pm

Byl na televizní věži, zarazil jsem se, ale to by mě ucítil.
Kruci, kam se vypařil? Zakleju nahlas.
To není možný, jakto že předvídá mé pohyby, kde kruci je?
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:52 pm

Běžel jsem a stopoval onu duši. Netrvalo to dlouho. Přestože byla naživu, cítila mě a vyděla. Proto ta vůně. Přestože utíkala, zachvíli jsem ji měl. Byla mladá, sotva osmnácti letá holka. Jak přesně vypadala jsem neviděl. Viděl jsem jen sílu, která přestože necvičená z ní jen prýštila. Tasil jsem meč a popošel kousek k ní. Chtěl jsem si pochutnat, ale v tom jsem ucítil další duši. Podivně známou a nebezpečnou.
Nyori
zavrčel jsem a dal do toho tolik nenávisti, že dívce předemnou poklesla kolena. Znovu jsem musel obdivovat tu lidskou vychytralost která mi zůstala po mém předchůdci. Místo abych se pokusil utéct nebo bojovat, objal jsem dívku kolem pasu, čepel jí přiložil na krk a opřen zády o zeď jsem čekal.

PS: dívka je opět náhodné NPC
Návrat nahoru Goto down
Nyori
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nyori


Poèet pøíspìvkù : 193
Join date : 27. 03. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 7:56 pm

Náhle uvidím v uličce Nernama, jak má přiloženou čepel na dívčině krku, stuhnul jsem.
Nername, vím, že jsi to ty, řekl jsem (přestože mě překvapilo, kam až hollow přeměna došla). Nemáš v plánu té dívce něco udělat, že ne?
S rukou na Zanpakutou jsem sledoval každý jeho pohyb a pomalu se přibližoval.
Návrat nahoru Goto down
Ayumi Shijo
Shinigami
Shinigami
Ayumi Shijo


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 11. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 8:01 pm

Než jsem vešla do gigaie zarazila jsem se...Někdo tady bojuje?Nechala jsem tam gigai a šla jsem tím směrem odkud šlo reiatsu..
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 8:07 pm

ale to víš že udělám
zasmál jsem se hollow hlasem.
To víš že udělám Nyori, jestli se okamžitě nezastavíš na místě, podříznu jí a vypiju všechnu její krev, načež jí vykuchám a pozřu přímo před tvíma očima
abych dodal svím slovům váhu, přejel jsem jí po plochém bříšku jedním drápem. Dráp prošel tenkým tryčkem a kůží jakoby nic a zanechal za sebou dlouhou krvavou čáru. Dívka patrně pochopila co ji čeká a rozplakala se. Slyšel jsem ji něco říkat, ale neposlouchal jsem ji. Nejspíš to byli jen nějaké zbytečné modlitby nebo prosby.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nove Dobrodružstvi   Nove Dobrodružstvi - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nove Dobrodružstvi
Návrat nahoru 
Strana 2 z 40Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Game :: Role Playing Game :: Hrací místnost-
Přejdi na: