Bleach Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Game


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Člověk - Hinamori Chiyoko

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Nana-chan
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nana-chan


Poèet pøíspìvkù : 512
Join date : 21. 03. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 10:20 pm

Jméno: Hinamori Chiyoko
Věk: 16
Rasa: člověk
Žije: v Karakura City
Charakteristika: celkem praštěná, milá a zároveň uzavřená do sebe, také celkem citlivka, ale zas nebere všechno nějak extra vážně, občas si sedí na vedení Very Happy a u jen někteří bytosti ji dokážou lehce naštvat Very Happy
Životopis: Před pár lety jí zemřeli oba rodiče a od té doby vidím duchy, shinigami a hollowy. Těch pár let se o mě staral můj starší bratr, jenže ten se pak oženil a odstěhoval a mě si do střídavé péče vzali babi s dědou a pak teta se strejdou. Ve škole nejsem nijak populární, většinou si tam vystačim s vlastníma myšlenkama, navíc, stejně se semnou nikdo nechce bavit, páč si myslí že sem blázen Very Happy Já si totiž občas povídám s duchama, které ostatní lidi nevidí. U babičky se většinou vykecávám s jednou duší, která se nemůže nějak dostat do Soul Society Very Happy Bábi mě několikrát chtěla poslat k psychologovi kvůli mé "samomluvě" či jak to nazývá Very Happy
Schopnosti:
Obecné
Atletika: úroveň 1
Řízení motorky Very Happy : úroveň 1
Plavání: úroveň 1


Bojové schopnosti
Boj beze zbraně: úroveň 1


Zvláštní síla
Základní popis síly: (tady to nevim co máš např. na mysli Very Happy)
Jméno síly: Rinfuarita (namená mysl Very Happy)
Podstata síly: mentální
Seznam technik: zatím nic
Vizuální podoba: ?
Úroveň: 1 → Empatie


Obrázky:


Člověk - Hinamori Chiyoko 246809107c_46917460_o2
Člověk - Hinamori Chiyoko Efb327d1f8_46917541_o2
Člověk - Hinamori Chiyoko 2a6b1a9344_46917573_o2


Naposledy upravil Hinamori Chiyoko dne Sun Jun 21, 2009 10:24 am, celkově upraveno 17 krát
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 10:22 pm

prosím tě specifikuj si trošku tu svou zanpakutou ano?
Návrat nahoru Goto down
Nana-chan
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nana-chan


Poèet pøíspìvkù : 512
Join date : 21. 03. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 10:23 pm

Tak mi pls porad jak???
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 10:26 pm

víš co je to příroda? příroda je v podstatě vše co náleží k pěti živlům, jsou to stromy, hory, zvěř, prostě všechno na planetě co nevytvořil človk, už chápeš co tím mylsím?
Návrat nahoru Goto down
Nana-chan
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nana-chan


Poèet pøíspìvkù : 512
Join date : 21. 03. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 10:27 pm

Ahá!! *blik* XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeTue Jun 09, 2009 10:59 pm

pěkný XD
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeWed Jun 10, 2009 10:54 am

Jee nový hráč XD sme na matike :-(
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeWed Jun 10, 2009 6:16 pm

to není noví hráč to je Aya...
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeThu Jun 11, 2009 2:12 pm

Yuzu napsal:
Jméno: Yuzu Tamao

Věk: 16

Rasa: člověk, ale dokáže tršku vidět duchy, plus jedna spec. schopnost(viz. dolejc XD) XD

Žije v: Karankura city, spíš v západní části (celkem blízko Niboriho domu XD)

Schopnosti: XD spíš co se týče škol.předmětů mi celkem jdou počty ovšem ne slovní úlohy, oobčas mě baví biologie, výtvarka (hlavně kreslení chibi XD), no tělák...nesnášim ale fotbal, jazyky...no, radši nekomentuju...no prostě jsem takovej průměrnej žák, ovšem nejsem trojkařka! Dostávám akorát dvojky a jedničky, ale stejně si z té školy toho moc nepamatuju XD Jo a ta spec. schopnost spočívá vtom, že jakoby svedu ovládat elektřinu. Elektrické věci kolem mě se chovaj divně a za nějaký čas bych se mohla naučit, že dokážu někoho zelektrizovat, prostě dát mu elektrickej šok a mohla bych si i "stanovit" jestli vyšlu té elektřiny hodně, středně nebo málo XD

že futbal nie?! Razz

Charakteristika: nedokáže se smířit stím, že vidí duchy, jinak trochu praštěná, většinou náladová...většinou, spíš málokdy, musí být po jejím, pro pravé přátele by dala ruku do ohně ovšem "přátel" má spoustu, ale žádného pořádného kamaráda, kterému by mohla věřit, takže celkem samotářka, prostě částečný introvert ale zároveň optimista XDXd

Životopis: Podbný jakoIcigův. Když mi bylo něco kolem asi devíti - deseti let, zemřeli mi oba rodiče a od té doby vidím duchy a žiju u babičky se starším bratrem, který se o mě sice staral, ale poslední dobou je nějakej divnej. No, nic moc extra sem jinak nezažila, prostě obyčejný středoškolácký život XD

Obrázky:
Člověk - Hinamori Chiyoko D19d0ee011_46511673_o1
Člověk - Hinamori Chiyoko C839c85cb9_46511684_o1
Člověk - Hinamori Chiyoko 66ba8b4a51_46511688_o1
Člověk - Hinamori Chiyoko 8f41ce5e23_46511694_o1
Člověk - Hinamori Chiyoko 35d02676ff_46511698_o1
Člověk - Hinamori Chiyoko Ae67b5a435_46511703_o1
Razz

Okrem toho futbalu nemám námietky Laughing Laughing .
Hmm a že to je Aya? tak na to som nepozeral , videl som iný nick tak som inač reagoval XD
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 6:38 pm

nic kua ještě nepředělávej ty pravidla pro lidi nejsou ještě hotový
Návrat nahoru Goto down
Nana-chan
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nana-chan


Poèet pøíspìvkù : 512
Join date : 21. 03. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 6:45 pm

wáá to si delas srandu ed sem to dodeala X( nernam ja te killnu!
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 6:50 pm

XD
Návrat nahoru Goto down
Nana-chan
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nana-chan


Poèet pøíspìvkù : 512
Join date : 21. 03. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 6:58 pm

to není k smíchu XP pak se ozvy az teda budu moct XD
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 7:12 pm

no teoreticky můžeš jediné co není dodělané jsou zvláštní schopnosti, ty jsou teď zhruba v půlce
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSat Jun 20, 2009 11:32 pm

nepochopilas to, přečti si prosím celá pravidla pozorně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nana-chan
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nana-chan


Poèet pøíspìvkù : 512
Join date : 21. 03. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 12:17 am

wáá jenže ty píšeš strašně složitě Sad ted jaks rek ze mám proste 7 bodu pro zacatek tak fajn a co konkrétne tam mám špatne?? nerikej ze vsechno Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 9:46 am

všechno, piš tam jen to u čeho máš alespoň 1 úroveň a taky máš rozdělený jen 4 body...
Návrat nahoru Goto down
Nana-chan
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nana-chan


Poèet pøíspìvkù : 512
Join date : 21. 03. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 10:22 am

ok tak to ještě předělám ale ještě mi pls rekni esli chápu dobre to u té schopnosti, ze 1.uroven stoji 1 bod, 2 uroven je za3 a 3. uroven je za 5bodu?? akdyz budu mít tu 1.uroven tak si mám ještě vybrat z té telepatie, empatie, sugesce atd. tak u tohohle nevim jak to chceš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 12:04 pm

ano to první ano a to druhé ne, to jsou jen vzory, kostry schopností podle kterých si budeš tvořit vlastní dovednosti
Návrat nahoru Goto down
Nana-chan
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nana-chan


Poèet pøíspìvkù : 512
Join date : 21. 03. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 12:08 pm

....ne proste to nechapu....takze schopnosti jako tu mentální podstatu atd. mám smazat nebo to tam nechat??
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 12:28 pm

kua, písni mi sem tví ICQ já ti to vysvětlím
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 12:38 pm

368678822

A Nernam , ona ho má vyplnené aj v profile Razz .
+ momentálne nie je online , išla na obed XD.
Návrat nahoru Goto down
Nana-chan
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Nana-chan


Poèet pøíspìvkù : 512
Join date : 21. 03. 09

Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitimeSun Jun 21, 2009 4:42 pm

no, presne jak pise anuria tak to je muze cislo
Návrat nahoru Goto down
http://anime-by-chiyoko.blog.cz/
Sponsored content





Člověk - Hinamori Chiyoko Empty
PříspěvekPředmět: Re: Člověk - Hinamori Chiyoko   Člověk - Hinamori Chiyoko Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Člověk - Hinamori Chiyoko
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Game :: Role Playing Game :: Charaktery-
Přejdi na: