Bleach Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Game


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ex - Shinigami: Arakar

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Arakar Katon
Novic
Novic



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 14. 04. 09

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 8:16 am

Jméno: Arakar Katon

Věk: 164

Rasa: Dříve Shinigami, dnes (?)

Žije v: Karankura city

Schopnosti: Leodvá Zanpaktou
Charakteristika: Nenápadný, nenechává se často vidět. Je tichý a moc nemluví, neutrální povahy. Jestli je pohledný si usuďte z obrázku Very Happy

Životopis: Arakarova minulost není dodnes dobře známa. Po dostudování a nastoupení v Soul Society do 11. divize byl unesen Aizenem, díky své schopnosti ovládat vodní živel. Aizen na něm několik let dělal experimenty, týkající se hlavně hollowizace duše. Po incidentu kdy Aizen zradil Gotei 13. a utekl, byl Arakar nalezen v bývalé centrále jeho divize. Gotei 13. měla za úkol všechny exempláře bezmilostně zabít, ale Arakarovi pomohla Yorouichi-sama utéct za Uraharou do světa živých...

Obrázek: Ex - Shinigami: Arakar Dude1x
Schopnosti: Shunpo (5), Reiraku (3), Síla (3), Obratnost (3), Rychlost (2), Inteligence (2), Boj s mečem (4), Boj se zvláštní zbraní (4), Shikai (3 - počítám i naučení)
Shikai, Kidou (1 - sakra lidi Arakar byl experimentem Aizena je snad jasný, že z něj vyždímal skoro celou schopnost ovladat demonickou magii ne? :-D ), Charizma (1), Vůle (3)

Jméno Zanpakutou: Blizzard
Uvolňující rozkaz: Zchladni, Blizzarde!
Popis lidské formy: Ex - Shinigami: Arakar 1159046357_bluedragon (no ona není moc lidská Very Happy )
Popis podoby uvolněného meče: Ex - Shinigami: Arakar Dragon%20sword (Meč mimo uvolněnou formu vypadá jako zápěstní čepel, viz obrázek)
Podstata síly meče: Meč využívá schopnosti Blizzarda, který je v srdci Zanpaktou. Jinak se s ním normalně řeže a seká Very Happy
Bonusy získané uvolněním: Změna ze zápěstní čepele na normální tzv. "obouručák :-)"
Techniky meče:
Jméno: Smršť
Účinek: Arakar se rozmáchne Blizzardem, který nasaje vzduch a pak ho stlačený vypustí proti nepříteli.
Jméno: Ledová Smršť
Účinek: Stejný efekt jako u první schopnosti, akorát vítr obsahuje částečky ledu.
Kdyby bylo něco špatně tak napsat díky
tak poupraveno, schopnosti meče Blizzarda nechavam.


Naposledy upravil Arakar Katon dne Wed Apr 15, 2009 2:01 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 12:57 pm

1. Kde máš charizmu? vôlu? atd.?
2. Kde máš velmi dôležitú vec , kidou?
3. Ako chceš používať také "jedinečné" útoky s takým malým reiatsu? - len aby si v boji na to nedoplatil.

Ak chceš hrať , napíš PM-ku Niborimu alebo mu napíš na chat ked bude online.

PS: Nernam by ti dal horšiu kritiku a ked dôjde máš sa načo tešiť Laughing

Ex - Shinigami: Arakar 112813
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 1:00 pm

S ešte niečo , zmeň si nick v profile na Arakar Katon , ak nevieš ako , popros zase Niboriho nech ti ho zmení , ale neboj , ty to zvládneš , pre teba to bude hračka Basketball .

Ex - Shinigami: Arakar 112813
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 3:41 pm

hmmm, přišel jsem, viděl jsem zhodnotil jsem a Anuria má pravdu.
Z toho co jsem napsal jsem vyrozuměl, že ty dokážež ovládat led i bez shi-kai a že ten tvou schopnost jen posiluje, je li to tak, tak na to zapomeň, něco takvého není prostě možné, ani kdyby si tě vzal do parády Urahara, Mayuri a Aizen dohormady

2) Tvůj věk je celkem dost vysokí, takže se nesjpíš znáš s mou postavou a budeš si muset přečíst mé flasback ové přízpěvky XD

3) Jak už říkal Anuria, na takovou sílu máž slušně malí reiriaku, mohlo by se stát, že ti v boji dojde a ty omdlíš
Návrat nahoru Goto down
Arakar Katon
Novic
Novic



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 14. 04. 09

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 6:58 pm

Nernam napsal:
hmmm, přišel jsem, viděl jsem zhodnotil jsem a Anuria má pravdu.
Z toho co jsem napsal jsem vyrozuměl, že ty dokážež ovládat led i bez shi-kai a že ten tvou schopnost jen posiluje, je li to tak, tak na to zapomeň, něco takvého není prostě možné, ani kdyby si tě vzal do parády Urahara, Mayuri a Aizen dohormady

2) Tvůj věk je celkem dost vysokí, takže se nesjpíš znáš s mou postavou a budeš si muset přečíst mé flasback ové přízpěvky XD

3) Jak už říkal Anuria, na takovou sílu máž slušně malí reiriaku, mohlo by se stát, že ti v boji dojde a ty omdlíš
Snad upraveno k lepšímu. Jelikož byl Arakar hned po dostudování Shinigamské akademie uvězněn Aizenem nic o světě nemohl vědět (řekněme že studie trvá 10-16 let, ten zbytek byl v zajetí Aizena)
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 7:01 pm

no hned je to lepší, jen to pořád vypadá, jako bys tu vodu ovládal i bez Shi-kai
Návrat nahoru Goto down
Arakar Katon
Novic
Novic



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 14. 04. 09

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 7:04 pm

Nernam napsal:
no hned je to lepší, jen to pořád vypadá, jako bys tu vodu ovládal i bez Shi-kai
ano je to tak myšleno, samozřejmě, že to stojí část sil pro její použití (mě nejde o nějaky imba char :-) )
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 7:07 pm

ehm, ale veškeré zvláštní síly shinigamiho jsou využívány pouze prostřednictvím zanpakutou (nepočítám kido) to nevíš?
Návrat nahoru Goto down
Arakar Katon
Novic
Novic



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 14. 04. 09

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 7:22 pm

Nernam napsal:
ehm, ale veškeré zvláštní síly shinigamiho jsou využívány pouze prostřednictvím zanpakutou (nepočítám kido) to nevíš?
hmm v Bleachi je dost lidi, ktery nepouživaj Zanpaktou pro vyvolani schopností. Takovy Kenpachi má šilený reitatsu, jeho síla není v Zanpaktou, Yorouichiiny schopnosti jsou v boji z blízka + shunpo (teda ja ji nikdy neviděl tasit)
Teda jestli je to myšleno tak, že "chceš bojovat, super tak si mě vem do ruky jinak ani prd" tak je část o schonpstech nanic, to je tím pádem jen charakteristika schopností Zanpaktou, jinak budiž to upravim
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 7:29 pm

Yoruichi používá jen bojová umění a Kido, Kenpachi jen bojová umění a Reiriaku, vyděl jsi někoho z nich, že by z ruky házel krápníky?
Návrat nahoru Goto down
Arakar Katon
Novic
Novic



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 14. 04. 09

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 7:47 pm

Nernam napsal:
Yoruichi používá jen bojová umění a Kido, Kenpachi jen bojová umění a Reiriaku, vyděl jsi někoho z nich, že by z ruky házel krápníky?
Já nemyslel, že by mu z ruky litaly projektily o velikosti Grónského kontinentu Very Happy
Ja pochopil schopnosti v základních údajích, jako něco co umí jen ta dotyčná osoba sama od sebe. Tak to se omlouvám asi jsem to špatně pochopil. Ještě něco je tam teď špatně?
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 7:49 pm

hmmmm, myslím že se můžeš zapojit, ale raděj se zeptej Niboriho, to je šéf
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 7:49 pm

Ty schopnosti: mno já ani moc nevím, snažím se řídit tím co bylo v Bleach a jak to tam zhruba vypadá, jako jestli ti tu vodu povolí Nibori, tak já stejně nebudu moct nic namítat
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeTue Apr 14, 2009 8:37 pm

omg , ako som už povedal , chýbaju ti
citace :
Psychické staty: Charisma, Vůle, Inteligence: platí to samé jako pro fizické
takže ešte to si porozdeľuj Rolling Eyes

sry , Inteligenciu tam máš , ale charizmu a vôlu nevidím Smile
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:52 pm

trošku nepřehledny a zda se mi že ti tu schazi nějake info o Bankai
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Arakar Katon
Novic
Novic



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 14. 04. 09

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 6:59 pm

Nibori napsal:
trošku nepřehledny a zda se mi že ti tu schazi nějake info o Bankai
ja myslel že se Bankai zakazal a naučí se v průběhu
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 7:00 pm

to jo ale hcem tu předběžne info ikdiš ho nemaš aby sis pak neudělal něco ultra killer xD
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 8:27 pm

Nibori viac ludí tu nemá BanKai Wink
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 8:31 pm

kdo? jdem je zdupatxD
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 8:41 pm

tu je zoznam-
Satanus
Maka Albarn

Buhužial ani milovaná Aya
Ledder
Moka
BrkYn
Arakar Katon
Getsu-chan


takže ludia na tomto zozname sú nerozumný Laughing , sorry ak som sa niekde sekol.

edit: Getsu-chan tiež nema BanKai tak som ho do zoznamu pridal.


Naposledy upravil Junrichasa Anuria dne Wed Apr 22, 2009 8:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Moka
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Moka


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 03. 04. 09
Location : karakura

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 8:45 pm

ANURIE!!!JA TY DAM NEROZUMNICH!!!


Naposledy upravil Moka dne Wed Apr 22, 2009 8:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://moka-bleach-anime.blog.cz/
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 8:48 pm

A ešte by som nášho Getsu-chana , ani on nemá BanKai.
Amoka , prepáč , ale si nerozumná ak si nedokážeš splniť povinnosť a zapájaš sa do hry.
Návrat nahoru Goto down
Moka
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Moka


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 03. 04. 09
Location : karakura

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 8:50 pm

NO TAK OKEY JA SA UZ ZAPAJAT DO HRY NEBUDEM A MAS TO !!!!TOTO SI CHCEL TAK TO MAS MAT!!!!
Návrat nahoru Goto down
http://moka-bleach-anime.blog.cz/
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 8:53 pm

Tak maj sa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ex - Shinigami: Arakar Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ex - Shinigami: Arakar   Ex - Shinigami: Arakar Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ex - Shinigami: Arakar
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» shinigami Lamakoto
» Shinigami-Byakungan
» Shinigami-Nibori
» Shinigami-Nyori
» Shinigami-Romadrik

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Game :: Role Playing Game :: Charaktery-
Přejdi na: