Bleach Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Game


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bloodyho Peklo

Goto down 
+2
Moka
Nibori
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorZpráva
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 1:22 am

To se taky hadi ještě chvilka ještě taky kousilinek Zasmal se
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 1:24 am

Tam někde
Když mysláš
zamumlám a nadále pozoruji mraky. Ten co vypadal jako poprsí Matsumoto už je dávno pryč.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:01 am

Zřicenina

všichni se někde divaj a pobavuji se na mistě. Nahle však se začla zem otřasat a začli se všude oběvovat Hollow jeden za druhim začina se to tu cele přeplnovat Prazdnimi aš je to nebespečni.
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:04 am

Zřícenina

Nechápavě otočím hlavou.
Co to...?
zatvářím se nechápavě.
Ehm, neměli by jste začít bojovat?
zeptám se a nechám do svého hlasu vloudit trošku paniky, načež se zvednu na nohy a chytím se preventivně jílce meče.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:07 am

Zřicenina

zasmal sem se a vytahl svoji zanpakutou a je to tady hehe no což aspon ukažete co umite jak to dořekl vyletěl do vzduchu a uš rozpulil jednoho hollow na dvě polovini a někde zmizel
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:10 am

Zřícenina
Beru tě za slovo
křiknu na něj, načež zamířím k nejbližšímu úkrytu se schovat.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:15 am

Zřicenina

heh? stakovou ten trenink neprojde hehe dřive či později bude muset ukazat jak je doopravdy dobrej ikdiš nema rad boj aspon uš chapu proč mi poslali tady tito, ale nežadal sem o 5 členu? no nic možna ještě někoho pošlou času tu mužou stravit tolik kolik jim to ptrva Zamislel se a zmizel již uplně (nebyl již vubec viciten)
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:17 am

Zřícenina
Vzhledem k tomu, že v cítění reiriaku cizího člověka jsem nikdy nevinikal, tak si jeho zmizení ani nevšimnu, pokračuji dál k nejbližšímu úkrytu a doufám, že nenarazím na hollow.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:22 am

Zřicenina a Nernam
(Rukia) se satanixem někde prchli zatimco Nernam utikal na druhou stranu k nějakemu ukritu přitomž se před nim nahle něco oběvilo obrovskeho Heh? hollow žižala?
CO TU HCES?! ZABIJU TĚ! řekla a vrhla se na Nernama
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:28 am

Zřícenina
UHNI NEVIDÍŠ ŽE ZDRHÁM?
zařvu na žížalu a běhám dál
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:30 am

Nernam

Hollow-žižala zautočila na Nernama a malem ho zasahl byla zasažena zem a pěkne to buchlo žižala se pokouši zastavit Nernama
Neutikej mi! TO PAK NENI SRANDA BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE TE ZABHIJU!!!!!!!!! AAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:33 am

Zřícenina
NECH MĚ TY JEDNA PŘEROSTLÁ KUR..
zařvu a ještě více zrychlím svůj běh, načež se snažím vyhýbat jejím útokům.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:36 am

Nernam

Jak se tak snaži Nernam prchat nevšimne si dalšiho hollow před sebou a narazil do něj
au? co to? Mali panaček? ne to je svačinka! mnam a dokonce ma nohy Nernam byl obkličen dvěma Hollow
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 11:58 am

Zřícenina
Kuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, UHNI MI Z CESTY
zařvu na toho, do kterého jsem vrazil, načež mu namířím prstem na masku.
Hado no 4: Byakurai
zařvu, načež z mého prstu vyrazí bílí blesk, který projde maskou i hlavou Hollow. Po útoku mu zůstane v hlavě relativně malá dirka, která je však dost velká na to, aby byla smrtelná.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 12:02 pm

Nernam a Nyori?
Hollow se vypaři přičemž si muže všimnout že zanim je pěkna skupina hollow
Přednim kde se zrovna jeden z nich vypařil vidi plno dalšich někde dale je par hollow
V kolečku kde ve středu někdo stoji (Nyori) Nejsou však moc daleko odsebe je to kousek no.
(tim hci řict že Nyori je zablokovan a nemuže utect takhle nějak napodobně i Nernam)
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 12:07 pm

Kolečko
UHNĚTE MI Z CESTY SAKRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
zařvu vstekle, načež tasím zanpakutou a vrhnu se s ní na nejbližšího hollow.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 12:14 pm

heh? leti na mě? CHYBA! Hollow Zařval a Nernam odletěl do zadu
CO SI MYSLIS? Svacina mi utikat nebude!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 12:17 pm

Země
JÁ NEJSEM NIČÍ SVAČINA TY JEDNA PITOMÁ PLESNIVÁ HOUSENKO!!!
zařvu už opravdu naštvaně a znovu na hollow zaútočím, tentokrát však využívám i svého poněkud pomalejšího (poněkud hodně) shumpo, zároveň začnu zaklínat.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 12:20 pm

Vzduch

Nahle se za Nernamem oběvil hollow a zasahl do nohy Nernam letěl k Zemi naštesti dopadl dobře a tak se mu nic nestalo važneho
Hollow co zrovna zautočil: Heh? co blbnete tohle neni žadna hra! ZABITE JE aš mužem splnit naš ukol! IHNED!
Všechni Hollow se vtu chvily začni velice z většovat
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 12:27 pm

Někde
Hado no 31: shakkahou
dokončil jsem zaříkávání a na nejblížšího Hollow odpálil střelu tvořenou rudým ohněm.
Tohle je blbí, hodně blbí, ási budu muset...
zamračím se nespokojeně a ještě jednou to skusím se shumpo a běžnými útoky.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 12:32 pm

Hollow co napadl předtim Nernama se naštval
Ty mě hceš snad zastavovat v praci? zaplatiš za to svojim životem docela zajimava měna! VSICHNI NANEJ!
nahle se kolem Nernama oběvilo asi 10 Hollow a začli ho nahodně napadat
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 12:44 pm

Boj
Kuaaaaaaaaaaaaaaaa já nechcu bojovat, já chcu zdrhnout
zařvu a pokusím se o útěk pomocí shumpo, ale je jich tu prostě moc.
Chjó, to je otrava, ale když to musí být
povzdechnu si, načež uvolním trošku reiriaku.
Otevřel jsem oči a spatřil bojechtivé muže.
Uchopil jsem ostří a proklál jejich srdce.
Zažehl jsem oheň a spálil jejich těla.
Jejich prach rozprášil jsem ve větru.

po tomto krátkém zaklínání se jediná zanpakutou v mé ruce změnila na dvě obyčejné katany. To je teprve částečné uvolnění, ale vzhledem k počtu nepřátel musím pokračovat.
Ovládni a zabij: EKI
s touto větou jsem uvolnil mnohem větší množství reiriaku. Oba meče se změnili na zhruba půlmetrové, černé tyče (podobné jako používal Pein)
Jeden Hollow se ke mě blížil zezadu, v ten okamžik se tyč v mé pravé ruce změnila na kopí a natáhla se na tři metry (maximální vzdálenost) čímž mu probodla hlavu. Vytrhl jsem zbraň z rány a holí v levé ruce vyhryl pracku točícího hollow, zároveň jsem hůl změnil v meč a ruku mu usekl, čímž jsem ho vyvedl z rovnováhy a už nebylo nijak těžé kopím v pravačce probodnout mu hlavu. Tím se příval Hollow na chvíli zastavil, patrně nečekali, že budu umět bojovat.
Návrat nahoru Goto down
Nibori
Admin
Admin
Nibori


Poèet pøíspìvkù : 777
Join date : 09. 03. 09
Age : 30

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 12:56 pm

Souboj

Zatimco se Nernam vypořadava se slabymi hollow ten silnějši začinat byt naštvani a vystřeli obrovski červeni paprsek an Nernama a všechni kolem něj(vypadda to že ho nezajima co se stane sjeho figurkami) (momentalně si nemohus pomenou jak se ten paprsek jmenujexD)
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz/
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 1:21 pm

Nibori napsal:
Souboj
(momentalně si nemohus pomenou jak se ten paprsek jmenujexD)
Cero
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 05, 2009 1:44 pm

Boj
Zrovna přemýšlím jak nejlépe zmizet, když ten velkej hollow odpálí naším směrem Cero, bleskově propočítám šance na únik a vyjde mi, že se svím shumpo se tomu nevyhnu, proto raději uvolním velké množství reiriaku a změním obě hole na jeden velký štítí, kterým se kryji. Je to o fous, ale stihl jsem to, naneštěstí jsem proti Ceru ještě nebojoval, a tak jsem neodhald jeho sílu. Štít ho zastavil, to sice jo, ale mě to vyhodilo do vzduchu takovou silou, že jsem se zastavil až o čtvrdou zeď. Štít se opět změnil na dvě hole a já se potácím něke na pokraji bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bloodyho Peklo - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bloodyho Peklo   Bloodyho Peklo - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bloodyho Peklo
Návrat nahoru 
Strana 2 z 40Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Bloodyho Peklo 2/2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Game :: Role Playing Game :: Hrací místnost-
Přejdi na: