Bleach Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Game


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Noví začátek

Goto down 
+2
Byakuya
Nernam
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 12:15 pm

Naše hra začíná před 2000 lety, v době kdy Král opustil království, v době kdy se objevili první hollow a shinigami. V době kdy se narodil Yamamoto Genryuusai(kdo chce může si jeho mladou a neschopnou verzy zahrát Very Happy ). Právě vy patříte mezi ty první lidi nadané duševní mocí, mezi první shinigami s Hollow kteří se kdy objevili na Zemi.

Shinigami: Všichni začínáte v SS

Hollow: Začátek v Real World, HM je zatím jen prázdná pustina, neobydlená.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 12:59 pm

KDO CHCE ÚVOĎÁK AŤ SI UPRAVÍ CHAR A PÍSNE MI PM
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 1:14 pm

Anuria
Probral ses s šílenou bolestí hlavy uprostřed Říma. Nepamatuješ si vůbec nic, jediné co cítíš je strašlivá bolest a hlad. Jediné co vnímáš jsou podivné vůně kolem tebe a také to že kolem procházející lidé tě nevidí...tedy až na ty s řetězem v hrudi, ty kteří se sledují vystrašeně a v panice od tebe utíkají
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 1:16 pm

Nernam
Probudil jsem se v bolestech se strašným hladem uprostřed lesa někde v Germánii, nepamatoval jsem si vůbec nic, jediné co jsem byl schopen vnímat byl hlad jediné co jsem cítil byla překrásná vůně nedalekého jídla, vůně kterou jsem hodlal následovat...a tak se jeden z prvních Hollow vydal na lov.
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 3:54 pm

Rím (Laughing)

Čo to vlastne som? Opýtal som sa sám seba. Vlastne , teraz to nebudem riešiť. Ale mám chuť na duše a prečo vlastne ? žeby inštinkt ? Tiež to nebudem riešiť. S mnoho otázkami som sa v Ríme vybral hľadať niekoho , kto skončil rovnako ako ja , teda hollow , mysliac si že to sú moje raňajky.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 3:55 pm

Fixa alias Akuma Very Happy
Procházíš se po Seretai, jako jednomu z několika desítek duší u kterých se po odchodu krále projevila duševní síla ti bylo dovoleno žít zde mezi šlechtickými rodinami. Kromě tréningu a objevování svích novích schopnotí v podstatě nemáš co dělat neboť jsi byl osvobozen od všech povinností které tě jako běžnou duši tížili. Teď jsi dostal dokonce i pěkný titul...Shinigami. Snad jediné co ti musí dělat starost je která z mnoha desítek obdivovatelek bude pro dnešní noc zahřívat tvou postel.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 4:00 pm

Anuria
Nikoho sobě podobného jsi nenašel, zato jsi našel velice milou malou holčičku, která se ti zdále neobyčejně chutná (tvá dcera, ale to ty nevíš, přeci jen, Hollow jako první sežerou duše své rodiny)
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 4:02 pm

Rím

Hmmm , si mi povedomá. Pod na moju hruď dcéra. (metafora ) Oblapil som neznámu dušu a zožral ju a však hlad bol ešte väčší a tak som hľadal ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 4:11 pm

Anuria
Dítě(stále ještě živý člověk) stíhlo v okamžiku kdy ses do něj zakouslo vykřiknout, načež už tě nic nerušilo v příjemném pojídání jeho malé duše. Teprve teď jsis všiml že tě vůně zavedla až do nějakého domu, stále onu vůni cítíš, nyní však vychází z vedlejší místnosti kde se ozívá nějaký hluk, potrava na tebe byla neobyčejně laskavá, neboť za tebou přišla sama a osobně, tentokrát si je poznal, poznal jsi je oba důvod proč ses změnil v hollow, tvá žena a její noví manžel, tvůj vrah...tvůj bratr.
Návrat nahoru Goto down
fiXeRcz
Novic
Novic
fiXeRcz


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 30. 06. 09
Age : 28
Location : Praha

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 4:22 pm

Sereitei
Dneska si dám oběd trochu dřív a jdu na místo, kde jsem udělal hrob své matce.

Ještě, když jsem byl člověk, zabil mi moji matku vrah a jako duši jsem ji už neviděl, proto abych si na ni nezapomněl, tak jsem ji udělal hrob na kopci, kde je vidět krásný západ slunce a každý rok k němu chodím.
____________________________________________________________
Škoda, že tam neni bordel.


Naposledy upravil fiXeRcz dne Fri Jul 03, 2009 7:47 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://for-gamer.own.cz
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 4:29 pm

Rím alebo jatky ?

Svina jedna a on ? Tak to je kokot prvej triedy. S nadšením som vbehol do izby a oboch zožral. Ku podivu som bol rád pri ich žraní , necítil som súcit ani lásku. Práve naopak , bol som bezcitný.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 11:50 am

fixa
Celí den probýhá naprosto v klidu a nerušeně. Jen tak pozoruješ západ slunce a přemýšlíš, nikým a ničím nerušen, o minulosti.

Anuria
Jejich těla nebyla moc chtná, rozhodně ne tak chutná jako tělo tvé dcery (měla menší duševní sílu PS: napiš si tři sežraný lidi Very Happy ). Navíc místo aby utišila tvůj hlad ještě ho posílila, cítíš jak tě zevnitř spaluje nutkání vydat se na lov.
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 3:31 pm

Sakraaa , tieto duše sú zlé. Zanadával som a vybral som sa hľadať svojich súdruhov t.j. iných hollow.
Návrat nahoru Goto down
fiXeRcz
Novic
Novic
fiXeRcz


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 30. 06. 09
Age : 28
Location : Praha

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 12:17 am

Na kopci
Spokojen s celým dnem si při západu Slunce řeknu, že dnes nepůjdu domů. Sednu si ke stromu, opřu se o něj a usnu.
_________________________________________
Proč si zase napsal fixa :'-( Mad
Návrat nahoru Goto down
http://for-gamer.own.cz
Moka
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Moka


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 03. 04. 09
Location : karakura

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 1:28 pm

Len tak som sa prochazala po pustine aby som nasla trocha vodi ale nikde nebola zadna voda.
Tak som spadla nazem unavou.
Návrat nahoru Goto down
http://moka-bleach-anime.blog.cz/
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 2:50 pm

Moka

Prišiel ku tebe hollow a zožral ťa... Laughing

Fixa

Zomrel/a si a koniec.
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 2:51 pm

Prišiel som do Hueco Mundo a stal som sa vládcom a najsilnejším hollow vôbec.
Návrat nahoru Goto down
Moka
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Moka


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 03. 04. 09
Location : karakura

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 4:08 pm

mimo(hahaha velmi vtipne a laskavo prestan si delat srandu)
Takze ked ma chcel zozrat hollow zabila som ho a sla dalej.
Návrat nahoru Goto down
http://moka-bleach-anime.blog.cz/
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 5:56 pm

Moka

Prišla espada č.1 , č.2 a č.3 a zabili Moku čistým reiatsu , keďže ledva chodila tak to bolo ľahké. Very Happy Laughing
Návrat nahoru Goto down
Moka
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Moka


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 03. 04. 09
Location : karakura

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 8:38 pm

mimo-Hele chod niekam
Návrat nahoru Goto down
http://moka-bleach-anime.blog.cz/
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 9:54 pm

Moka

Tvoje telo spopolnili a odstránili , si mimo hru... Laughing
Návrat nahoru Goto down
Lushiro
Moderator
Moderator
Lushiro


Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 17. 05. 09
Age : 32
Location : Kladno

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeThu Jul 16, 2009 10:56 pm

Začněte už hrát normálně, bych Vás nejradši zabanoval. To, že už tu nebude Nibori neni důvod k pojebávání hry!
Návrat nahoru Goto down
http://bleach.over.cz
fiXeRcz
Novic
Novic
fiXeRcz


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 30. 06. 09
Age : 28
Location : Praha

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeMon Jul 27, 2009 9:28 pm

Mně tohleto nevadí aspoň sem někdo něco píše. Teď tady ve světě nikdo nedělá moderátora a já se dluho nehnul z místa (pořád spim pod stromem). Možná by to chtělo moderátora, kterej by tady byl každej den nebo aspoň každej druhej den.
Návrat nahoru Goto down
http://for-gamer.own.cz
Moka
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Moka


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 03. 04. 09
Location : karakura

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 5:06 pm

Hmm no tak zacinam prva a teraz dfam ze to nebude tma:
Len tak som cvicila svoje umeni ked sa objavil hollow nevedela som co to je tak som to sla zabit
Návrat nahoru Goto down
http://moka-bleach-anime.blog.cz/
BYakungan
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
BYakungan


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 15. 04. 09
Age : 29
Location : ostrava

Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 2:03 pm

No jelikož sem tu dlouho nebyl a dozvídám se neuvěřitelné věci Tak navrhuji založi stejný hrací web někým jiným,protože se tzady asi už o to nebude nikdo starat Very Happy.Kdyby něco a já mněl velký dostatek času tak bych sám založil o tomhle nějáké fórum ale já ho nemám tak se ještě dokonce prázdnin uvidí.


VŠE JE POCHOPITELNĚ MIMO HRU Very Happy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Noví začátek Empty
PříspěvekPředmět: Re: Noví začátek   Noví začátek Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Noví začátek
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Návrh: Noví začátek
» Novy začatek- 2 přiběh

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Game :: Role Playing Game :: Hrací místnost-
Přejdi na: