Bleach Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach Game


 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Shinigami-Byakungan

Goto down 
+2
Nernam
BYakungan
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 13, 2009 7:14 pm

chybí věk a životopis, jinak je to dobrý
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 13, 2009 7:20 pm

Pri Nernamovi

Ale však ste ovela lepší kritik.
Naraz vykríknem. Chlapi berte ho! A do miestnosti vstúpia 5-ti svalnatí chlapi a idú Nernamovi ukázať kto je lepší kritik. (idú ho "nakopať ")
Smejem sa. Stávam sa tvojím následníkom , nech sa tvoje očí zavrú , ako sa moje otvorili!Poviem nadšene Nernamovi. (z Warcraftu XD)
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 13, 2009 7:29 pm

Místnost o minutu později
Hmmm, asi jsem to trošku přehnal
povzdechl jsem si, když všichni chlapi seřazení v rohu brečí po mé kritice jejich vzhledu stilu a síly jako malé děti.
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 13, 2009 7:36 pm

AAAAAAAAAAAAAAA! vy *pip*. Aj ja som mal slzy na krajíčku po jeho kritike , ešte dobre že nekritizoval mňa XD.

Ale to som čakal!Druhá vlna XD.
Následne vstúpili další svalovci , ktorý už vedeli čo majú robiť s Nernamom a vedeli aj ktorý je Nernam. Lenže títo boli hluchí. Takže kritika na nich nezaberala.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 13, 2009 7:40 pm

za další minutku i oni brečeli v koutě, používal jsem znakovou řeč a nákresy.
Hmmm, další prosím
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 13, 2009 7:44 pm

Následne vstúpili deti Thousena Kanameho , ktoré boli tiež slepé a mali vyborný orientačný zmysel aj bez sluchu a zraku . A dali si špunty do uší keď zistili kde je Nernam(Aby ho nepočuli XD). Išli ho zabiť. Tie deti boli 4.

Ak prežiješ toto , tak mám ešte tajnú zbraň!
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 13, 2009 7:51 pm

o minutu později i oni brečeli v rohu. svou kritiku jsem jim vyťukal na kůži pomocí morzeovky.
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 13, 2009 7:56 pm

Tajná zbraň!
A vstúpili ďalší kritici a už zdraví a v poriadku. Začali ho kritizovať XD.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 13, 2009 8:03 pm

rozesmál jsem se, chvíli kritizoval jejich neschopnost vytvořit smysluplnou kritiku a už brečeli v koutě vedle ostatních.
Návrat nahoru Goto down
BYakungan
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
BYakungan


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 15. 04. 09
Age : 29
Location : ostrava

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 14, 2009 8:03 am

Mimo:Hele pls může mi někdo pomoct se životopisem?

A najednou vykřiknu:Co kdybyste místo kritizování,ho začali aspoň chválit,neeee? Začneme omluvou a potom řekněte co se na něm vám líbí a potom co ne a ne tady u mně taklhle JEDNAT!!!!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 14, 2009 2:26 pm

Všetci sme sa naňho škaredo pozreli.(Verím že aj Nernam XD)

Ty jeden , ako si dovoľuješ dávať niečo ako chválu pred kritikou?!!!

To je najhorší zločin! Kritika 4EVER! Tak a teraz si ma nasral , chlapi , nechajte Nernama tak a poďte ukázať tomuto neprajníkovi sílu kritiky.
Poviem naštvanie.
Všetci prestali plakať a išli kritizovať Nariga a ukázať mu pravú sílu kritiky a pästí XD , ked sa tieto dva prvky spoja , tak vznikne zbraň hromadného ničenia XD. Chudák to asi neprežije Sad .
Návrat nahoru Goto down
BYakungan
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
BYakungan


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 15. 04. 09
Age : 29
Location : ostrava

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 14, 2009 3:28 pm

Když všichni se na mně vrhli tak sem se jenom usmál a začal řvát ,až to bylo slyšet na míle daleko.Pod tíhou řevu se všichni rozbrečeli a utíkali na míle daleko.Já jsem se usmál a řekl:Tomuhle říkám kritika
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 14, 2009 3:48 pm

Všetci utiekli , ale hneď sa vrátili a mali aj katany XD.
Pustili sa na Nariga a sekali hlava nehlava nehladne na krik.
Návrat nahoru Goto down
BYakungan
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
BYakungan


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 15. 04. 09
Age : 29
Location : ostrava

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 14, 2009 3:52 pm

Vytáhnu svůj meč a začnu je sekat jednoho po druhém až znih zbydou jenom kusky části těla
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 14, 2009 4:14 pm

Narigo ich všetkých posekal okrem jedného , ktorý bol ovela silnejší ako ty ostatní . Ani nevytasil svoju katanu , ani sa nevyhýbal jeho útokom. Ukázalo sa že je to žena. Dala si dolu podprsenku a povedala- Kritizuj!
A ostatní čo prežili začali zase útočiť. Keďže bol Narigo ohromený jej "výbavou" zle sa mu bojovalo XD.
Návrat nahoru Goto down
BYakungan
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
BYakungan


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 15. 04. 09
Age : 29
Location : ostrava

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 14, 2009 4:18 pm

Všechny znovu pobiju a tu nejsilnější bez podprsenky jsem tak nakopal že si týden nesedne a pak jsem vykopl nermana a anuriho a než se vrátí tak to budu už pryč
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 14, 2009 4:27 pm

Nikoho nevykopol (Nechaj iných sa brániť Wink ) . Tých zvyšných pobil , ja , Nernam a baba bez podprsenky sme ostali v budove.
Kritizovali sme ho a už už mal slzy na krajíčku XD.
Návrat nahoru Goto down
BYakungan
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
BYakungan


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 15. 04. 09
Age : 29
Location : ostrava

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 14, 2009 4:29 pm

Hele sráči já už na vás seruA zdrhnul jsem

Mimo: a už ku..a toho nech pěkně mě to s..e nech můj charakter být.
Návrat nahoru Goto down
Nernam
Moderator
Moderator
Nernam


Poèet pøíspìvkù : 914
Join date : 04. 04. 09

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 14, 2009 6:42 pm

nikam nejdeš
usmál jsem se a podkopl mu nohy při trapném pokusu o útěk
Návrat nahoru Goto down
Moka
V.I.P - Vaizado
V.I.P - Vaizado
Moka


Poèet pøíspìvkù : 248
Join date : 03. 04. 09
Location : karakura

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 14, 2009 7:03 pm

hele tohle je nejae forum???
kdiz tu stale kecate???

visi mi otaznik nad hlavou.
Návrat nahoru Goto down
http://moka-bleach-anime.blog.cz/
BrkYn
běžni shinigami
běžni shinigami
BrkYn


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 20. 04. 09
Age : 34
Location : Mor. beroun

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 14, 2009 7:06 pm

lol! lol! lol! :lo lol! lol! l!: lol!
nemaji se tady nahodou psat pripominky co chyby nebo co prebejva tak se mi zda ze ste si z tohohle udelaly dalsi pribehovou linii a to dosti pitomou jestli se mohu vyjadrit
Nermane tve pripomynky jsou vetsinou na miste ale vecna kritika je k nicemu navic tve vecne hadani s Anuriem taky moc nepridava na serioznosti tve osoby
nic proti
verim ze ze si tohle jen prectes a pousmejes se protoze kritika v mem podani ma za ucel pobavit.

TAK SE BAV

Anurie ty se moc nesmej podle tvich prispevku bych mohl odhadovat mensi odchilku v psichologickem vyvoji tve osoby coz vedlo k tomu co tady pises

Ja osobne nemam co psat nebod sam jsem svim zbusobem vysinuty

takze co takhle ukoncit zbytecnou diskuzi kdo je nejlepsi kritik a vratit se k pravemu vyznamu teto mistnosti kterym je vytvareni a prezentovani postav zasahujicich do pribehu.

kurnik necekal jsem ze to bude tak dlouhej prispevek kdyz jsem zacal ale co se da delat.
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
BYakungan
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
BYakungan


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 15. 04. 09
Age : 29
Location : ostrava

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 14, 2009 7:08 pm

[b]Nermame ty ha...e, jak chceš!Misete mukashibanashi,Akon! Ha a mám dvě vidličky! Very Happy a zdrhám papa
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 14, 2009 7:20 pm

citace :
Anurie ty se moc nesmej podle tvich prispevku bych mohl odhadovat mensi odchilku v psichologickem vyvoji tve osoby coz vedlo k tomu co tady pises

Milí BrkYn , vidím že si znalec na psychológiu a vidím , že gramatika ti tiež ide od ruky Wink (nevieš ani jedno , bohužiaľ ). Byť tebou , tak držím hubu , pretože si plnoletý (aspoň myslím , aj keď nevyzeráš XD) a plnoletý by mal pochopiť neplnoletého ako som ja a mal by chápať že puberta je dosť zložité obdobie . Lenže niekto kto nemá penis to ťažko pochopí , však? . (Laughing) Ak už tak rozumieš psychológii , mal by si to chápať Wink .

citace :
Ja osobne nemam co psat nebod sam jsem svim zbusobem vysinuty

A s týmto súhlasím.

Ehm a ešte aby Nibori nenapísal že sa idem hádať , ako je uňho zvykom pretože to je aj väčšinou pravda XD , tak sa hádať nejdem. Pretože viem že mám pravdu. Ako ste si mohli všimnúť , BrkYn začal zapárať prvý... Inač Nernam 4EVER XD.

Inač Narigo , grilujeme tak by sa mi tie vidličky zišli lol!

A ešte niečo , nie som žiadny "Anurie" , ty (BrkYn) ma môžeš oslovovať -sama. Moja štedrosť ti to dovolí...
Návrat nahoru Goto down
BYakungan
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
BYakungan


Poèet pøíspìvkù : 46
Join date : 15. 04. 09
Age : 29
Location : ostrava

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 14, 2009 7:22 pm

Jo jasně půjčím ale musím být vrchní grilovač,a kdybyste tam cítili trošku mého reiatsu tak se to přepálilo lol!
Návrat nahoru Goto down
Byakuya
1 napomenuti -kruček od banu
1 napomenuti -kruček od banu
Byakuya


Poèet pøíspìvkù : 549
Join date : 06. 04. 09
Age : 29
Location : NO

Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitimeThu May 14, 2009 7:25 pm

Tss , maximálne by si muchy prilákal Laughing s tvojím reiatsu.
Môžeš byť vrchný dozerač XD , budeš dozerať ako grilujeme lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Shinigami-Byakungan   Shinigami-Byakungan - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Shinigami-Byakungan
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Shinigami - Ledder
» Ex - Shinigami: Arakar
» shinigami Lamakoto
» Shinigami-Nibori
» Shinigami-Nyori

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach Game :: Role Playing Game :: Charaktery-
Přejdi na: